SurvıvorTelevizyon

Survivor’da “Sabriye’nin güvenliği” bu kez Furkan’ın başını yedi

Survivor adasında yine eleme heyecanı vardı. İlhan Mansız’ın da isteyerek eleme potasına girmesiyle birlikte Sabriye, Furkan ve İlhan, yarışmada kalmak için SMS oylarının sonucuna kaldılar. Gelen SMS oylarının sonunda ünlüler takımının hızlı ismi Furkan Kızılay Survivor’a  veda eden isim oldu.

SURVIVOR’A VEDA EDEN İSİM FURKAN 

Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetti. 1-1’lik eşitlik sonrası final oyununa kalan gönüllüler dokunulmazlığı da kazandı. Ünlüler takımında kişisel dokunulmazlık sembolünü ise Adem aldı.

ADEM FURKAN’IN ADINI SÖYLEDİ

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı kendi aralarında oylama yaptı. İsmi en çok yazılan Sabriye ilk eleme adayı oldu. Dokunulmazlık sembolünü kazanan Adem ise ikinci eleme adayı olarak Furkan’ın adını söyledi.

“SABRİYE’NİN GÜVENLİĞİ” SURVIVOR’A DAMGA VURDU

Adem, Furkan’ın ismini Sabriye’nin isteğiyle söylediğini belirterek, “Sabriye’nin güvenliğini düşündüm ve onun da ricasıyla bu ismi söyledim. Hiçbir şekilde bir problemim yok kendisiyle. Sabriye’nin isteğiyle Furkan’ı söyledim” dedi.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu