Survıvor

Survivor’da şampiyonluğu Cemal Can’a kaptıran Barış’tan acı itiraf…

Survivor 2020 finalinde şampiyonluğu kaybeden Barış Murat Yağcı, Galataport İstanbul’da düzenlenen dev final gecesi hakkında, “Sabaha kadar uyuyamadım” dedi. Survivor’daki en’lerini de açıklayan Yağcı, ‘En beceriksiz’ olarak Tuğba Melis Türk’ü söylerken ‘En acımasız’ olarak ise Evrim’i gösterdi.

Bu yıla damga vuran ve dev finalini Galataport İstanbul’da yapan survivor 2020’nin finalinde şampiyonluğu Cemal Can’a kaptıran Barış Murat Yağcı Hürriyet’e konuştu. ‘En’lerini açıklayan Yağcı, final gecesi hakkında da açıklamalarda bulundu.
Yağcı final gecesi hakkında şu ifadeleri kullandı: “Sabaha kadar uyuyamadım. Başta ailem ve sevenlerim hepsi evime geldi. Sabah 5-6’ya kadar uyutmadılar beni. Çok güzel bir videoshow hazırlamışlar bana.”

“Kendi duyduklarını benim bilmediklerimi anlattılar. Arkamda o kadar desteğin olduğunu bilmiyordum. Bunu öğrenince çok gururlandım.”
“Bu bana çok iyi geldi. Şampiyonluk sadece rakamsal bir şey. Kupa evet çok önemli ama bu seneki Survivor böyle bir şey değildi. Bu sene bir şeyleri değiştirdiğimizi düşünüyorum.”

EN’LERİ

En sinirli kimdi Survivor’da?
– Emre

En saf?
– Ardahan ve Perviz

En gamsız?
– Evrim

En komik?
-Ersin

En şaşırtan?
– Cemal Can

En aşk insanı?
-Berkan

En kıskanç?
– Mert

En iyi kalpli?
– Nisa

En hırslı?
– Sercan

En acımasız?
– Evrim

En üzüldüğün eleme?
– Perviz

En iyi şarkı söyleyen?
– Ardahan

En yetenekli?
– Nisa

En beceriksiz?
– Tuğba Melis Türk

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu