M.Bey/ÖzelSurvıvor

Survivor’da Semih-Atakan ittifakına doğru mu?

Survivor macerasında adaların birleşmesine çok az kaldı. Şu an yarışmacıların ilk hedefi Survivor 2016’da ada birleşmesini görebilmek. Bu gece yapılan oylamada kimin gideceği ise hala merak konusu. Ancak kuşkusuz her iki adanın da kralı Semih ve Atakan. Adalar birleştiğinde bu iki kral karşı karşıya mı gelir, yoksa Semih ve Atakan birlikte mi hareket ederler. Başka bir deyişle Survivor 2016’da adalar birleştiğinde Semih ile Atakan ittifakı olur mu? İşte medyabey tahminleri…

Survivor 2016, Survivor sürüvenleri içerisinde en çok ses getiren sezonlarından birini yaşıyor. En ünsüz ünlülerin ve en ünlü gönüllülerin yer aldığı Survivor 2016’da stratejiler çok hızlı değişim gösteriyor ve adalar içerisindeki mücadele takımlar arasındaki mücadelenin bile çoğu zaman önüne geçebiliyor. Survivor tarihinde daha önce hiçbir takımda bu kadar dedikodu, bu kadar kavga, bu kadar polemik ve takımlar arası gruplaşma yaşanmamıştı. Özellikle hem Ünlüler takımı hem de Gönülüller takımı kendi içlerinde o kadar keskin sınırlarla takım arkadaşları ile aralarına mesafeler koydular ki, bu mesafenin hiçbir şekilde aşılması mümkün görünmüyor. Zaten adaların birleşmesine çok az kaldı ve artık bu mesafenin de bir anlamı kalmadı.

Ancak en çok göze çarpan konu ise Gönüllüler takımından ünlüler takımına, Ünlüler takımından Gönüllüler takımına duyulan sempati. Bu da Survivor tarihinde bir ilk.

Peki bir Semih-Atakan ittifakı doğar mı?

Atakan yapı olarak güçlü insanları etrafında toplamayı ve onlarla birlikte olmayı isteyen biri. Semih ise Ütopyadan hatırladığımız kadarıyla çok zeki ve ince hesaplar ile doğru stratejiler yapan böylece nokta atışları ile hedefe ulaşabilen bir yarışmacı. Bu iki yarışmacının adalar birleştiğinde bir ittifak halinde olup daha sonra birbirleriyle finalde kapışması hiç de sürpriz olmayacak gibi görünüyor.

Atakan’ın etrafında kimler olmak ister?

Görünen o ki; adaların birleşmesiyle ilk etapta Atakan’ın etrafında birçok isim bir araya gelmek isteyecektir. Gönüllüler takımının performans açısından Efecan dışında çok güçlü bir yarışmacısı yok. Efecan, İbrahim ve Zafer ve Serkay büyük bir ihtimal ile İbrahim’in etrafında olmak isteyebilir. Ancak Atakan’ın ise tercihini Semih’ten yana kullanması kuvvetle muhtemel.

Haber/Analiz: Neslihan Sultan PALA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu