SurvıvorTelevizyon

Survivor’da Semih Öztürk’ün zor anları

Survivor 2016’da son demler. Survivor yarışmasının sonuna doğru talihsiz bir kaza sonrası parkurlara veda eden Semih Öztürk, rakip yarışmacılarının hayranları tarafından “Hak etmediği halde Kıbrıs’ta olmak” ile suçlanıyor.

Survivor yarışmasında her an her şey olabildiğini belirten Acun Ilıcalı Semih Öztürk’ün sakatlanması sebebiyle parkurlardaki son oyunlara katılamayacağını ancak final haftasında da bu nedenle elenmesinin haksızlık olacağını son konseyde belirtmiş, Son beşe kalan, Atakan, Nagihan, Semih, Serkay ve Damla’nın beşinin de Kıbrıs finalinde yer alacağını duyurmuştu.

İlk finalist Serkay oldu

Son ödül oyunlarında ilk finalist Serkay olurken, yarı final koltuğunu garantileyen isim Atakan oldu. Nagihan, Damla ve Semih yarı finale yükselmek için SMS (kısa mesaj halk oylamasına) çıkacaklar. Bu SMS oylamasından birinci çıkan yarı finalde Atakan ile tekrar ayrı bir SMS oylamasına katılacak. Yarı final SMS oylamasından birinci olan kişi ise finalde Serkay ile Survivor 2016 birinciliği için yarışacak.

Semih hayranları bilendi

Semih Öztürk hayranları her platformda büyük bir aile olduklarını belirtiyor ve SMS oylamalarının üçünde de Semih Öztürk’ü birinci yapacaklarını belirtiliyorlar. Semih Öztürk hayranları, Semih Öztürk’ün 2016 yılı Survivor yarışmasında uğradığı haksızlıkları bir kolaj video ile paylaştılar. O videoyu haberimizden izleyebilirsiniz.

Sitemizin yazarlarından Neslihan Sultan’ın da konuyla ilgili köşe yazısını okumak için aşağıdaki yazıya tıklayabilirsiniz

Semih Öztürk Ünlülere ve Gönüllülere 5 numara büyük geldi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu