Survıvor

Survivor’da Şok üstüne şok!!! Semih’in üstüne yürüyen Serkay’dan itiraf

Survivor bu yıl büyük çalkantılarla başladı. Gönüllüler takımının arasında bulunan Ütopya yarışmasından Semih Öztürk, takımının erkekleri tarafından pek sevilmedi. Semih’in hareket ve sözlerinin kendilerine ters geldiğini söyleyen, Zafer, Serkay ve Efecan bugünkü ada konseyinde kendilerini ifade etmeye çalışırken Serkay’ın sözleri adeta soğuk duş etkisi yaptı. Serkay’dan Semih itirafı bakın nasıl geldi…

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından adada büyük gerginlik yaşayan Gönüllüler takımında sular durulmak bilmiyor.

SERKAY’DAN İTİRAF: TABİ Kİ SEMİH’E KARŞI ÖNYARGILARIMIZ VARDI

Semih ile neredeyse kanlı bıçaklı olan Serkay, Ada konseyinde Semih’i daha önceki katıldığı yarışmadan tanıdıklarını ve tabi ki bir önyargıları olduğunu belirtti. Ancak Serkay önyargılarına güvendiğini de belirtip, bundan sonra ateş yakmazsan, odun toplamazsan yemek yiyemezsin dedik o kadar deyince Acun Ilıcalı “Nasıl yani yemek yiyemezsiniz mi dediniz yoksa bu mekanda mı yiyemezsiniz mi dediniz?” diye sordu. Semih “Yemek yiyemezsin yere dökeriz oradan yersin” dediler deyince ünlüler takımından da büyük tepki sesleri yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu