SurvıvorTelevizyon

Survivor’da Ünlülerden kim gidecek? İşte eleme potasındaki o ünlü isimler

Bu hafta dokunulmazlık oyunlarının her ikisini de kaybeden Ünlüler takımından bir kişi adaya ve Survivor macerasına veda edecek? Peki bu isim kim olacak? Ünlüler adasında bireysel dokunulmazlık oyunlarını (kolyelerini) kimler kazandı, kolye sahipleri takım arkadaşlarından kimlerin ismini söyledi. Konseyde kimlerin isimleri gitmesi için yazıldı? Ünlüler adasından eleme potasına çıkan o 4 ünlü isim kimlere ait? Ayrıntılar Medyabey’de…

Survivor yarışmasında bu hafta ünlüler için zor geçiyor. Arkadaşları tarafından isimleri yazılan Sabriye ve Berna oldu. Bireysel dokunulmazlık oyunlarının galibi Adem Çelik, Çılgın Sedat’ın; Furkan ise Şahika’nın ismini söyleyince eleme potasındak dört isim belirlenmiş oldu.

Haftanın bireysel dokunulmazlık oyunlarını kazanan isimler Adem Kılıççı ve Furkan Kızılay oldu.

blank

İşte haftanın eleme adayları

blank

Ünlüler adasında eleme potasına kalan isimler; Sabriye, Sedat, Şahika ve Berna oldu.

 

Sabriye yine ağladı

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı olarak arkadaşları tarafından ismi yazılan Sabriye, göz yaşları içinde “Artık potada olmak beni yoruyor. Ben gitmek istemiyorum. Kalmak istiyorum. Beni destekleyenlere güveniyorum. Neden böyle oluyor, ne yapıyorum anlamıyorum. Kötü mü olayım, ne yapayım? Nasıl davranmam gerektiğini bilemedim.” diyerek tepkisini dile getirdi.

 

Başa dön tuşu