SurvıvorTelevizyon

Survivor’da Yasin ve Evrim’in kavgasına Acun Ilıcalı’dan sert müdahale

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ödül oyunu sırasında Yasin ile Evrim arasında kavga dikkat çekiyor. Evrim’e bağıran Yasin’e Acun Ilıcalı’dan anında sert bir müdahale geldi.

Survivor 2020’nin 17 Nisan Cuma ekrana gelecek olan yeni bölümünde, Acun Ilıcalı yepyeni bir uygulamayı ilk defa açıklıyor. Ödül oyunu sırasında finalde altın top uygulamasına geçiliyor.

SURVIVOR’DA ALTIN TOP UYGULAMASI NEDİR?
Yeni oyunu anlatan Ilıcalı, “Survivor’ın ruhunda olan zeka ve stratejiyi bu oyunda hep birlikte göreceğiz. Altın top uygulaması olacak. Bitiş noktasında iki topu sokmanız gerekecek fakat sizleri altın toplar bekliyor. Uzaktaki altın topla tek atışı başarılı yaparak oyunu kazanabilirsiniz” diyor.

Survivor’da geçen hafta takım değiştiren Yunus Emre ve Berkan ise ilk defa kendi takımlarıyla bir oyunda mücadele edecek. Yeni takımına çabuk alışan Yunus Emre’nin “Ben bu lokomotifin kömür kazanı olmaya geldim. Arkadaşlara da dün Anlat Bakalım’da mesajı verdim” sözleri dikkat çekiyor. Berkan ise gönüllüler takımının gelmiş geçmiş en büyük gönüllüler takımı olacağını söyleyerek meydan okuyor.

ACUN’DAN YASİN’E SERT UYARI
Survivor’da ödül oyunu sırasında gönüllüler takımı karışıyor. Oyunda yere düşen Yasin ile takım arkadaşı Evrim arasında kavga çıkıyor. Yasin’in Evrim’e çok sert şekilde bağırması üzerine Acun araya giriyor. Yasin’i sert bir şekilde uyaran Ilıcalı’nın “Yasin sen ne yapıyorsun ne biçim konuşuyorsun? Evrim’le konuşma şeklinden hiç memnun değilim haberin olsun. Sen bağırmayacaksın, bağıracaksan git ağaçlara bağır” sözleri dikkat çekiyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu