Survıvor

Survivor’dan kim elendi?

Survivor 2016’da ikinci eleme haftasında Dominik Adası’na veda eden isim Aylin Şallı oldu. Aylin Şallı kimdir? Aylin Şallı’nin ismini kim söyledi, Aylin Şallı halk oylamasında kaçıncı sıradaydı hepsi haberimizde.

Bir güzellik yarışmasında derece de alan Gönüllüler takımının güzeller güzeli, sessiz sakin kızı Aylin bu hafta elenen isim oldu. Aslında eleme potasına Gönüllüler takımının oy birliği ile Semih girmişti. Diğer isim ise dokunulmazlık oyunu birincisi Gizem Kerimoğlu tarafından adı söylenen Efecan’dı. Ancak halk oylamasında Semih’in birinci olması sonucu eleme potasından kurtulan Semih kendisi yerine Serkay’ın adını vermişti. Halk oylamasının ikincisi olan Damla ise istemeye istemeye takım arkadaşı Damla’yı söyledi. Artık söz halk oylamasındaki sıralamaya göre eleme potasına giren en zayıf halkayı açıklamaktı. Halk oylamasında 7. sırada yer alan Aylin Şallı Survivor macerasına veda ederken takım arkadaşlarına “İyi insan olmaya devam edin.” dedi. Semih ve Gizem Kerimoğlu’nu sözleri dışında tutan Aylin Şallı takım arkadaşlarına sevgisini söylerken gözyaşlarını tutamadı.

Aylin Şallı Kimdir?

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aylin Şallı oyunculuk eğitimi almıştır. Boyu 180 cm olan Aylin’in kilosu ise 58. 2015 Best Model Of Turkey’e katılan Aylin yarışmada üçüncü oldu. Aynı yarışmada birinciliği Yağmur Ayrık ile Yılmaz Kunt kazanmıştı. Survivor Aylin Şallı 25 yaşındadır. Yarışmacı Aylin Şallı, halen dizi ve reklam oyunculuğu yapıyor. Survivor Aylin Şallı öne çıkan Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizde de rol almıştı. Survivor Aylin Şallı’nın manken Ebru Şallı ile bir akrabalığı yok. Survivor Aylin Şallı kahverengi göz rengine sahiptir, boyu 1,78 kilosu ise 58 kg’dir. Survivor Aylin Şallı ilk kez 2015 Best Model Türkiye yarışması üçüncüsü Caner Nalbantoğlu’nun bıçaklanma olayında adı duyulmuştur. Survivor Aylin Şallı bu olayda görgü tanığı olarak mahkemede ifade vermiştir. 7 Şubat 2016’da başlayan Survivor’ın Gönüllüler takımında yer alan Aylin yarışmaya bu akşam veda eden isim oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu