SurvıvorTelevizyon

Survivor’ın küçük kızı Nihal Candan elendi

Survivor Adası’nın en çok tartışılan isimlerinden biri olan Nihal Candan Dominik adasına veda ederek Survivor yolculuğunu tamamladı. İbrahim’in adını söylemesi nedeniyle eleme potasına giren Nihal Candan SMS sıralamasında 7. sırada yer alıyordu.

Nihal Candan gönüllüler takımının 7’lisinden biriydi. Ancak takım arkadaşları ile son zamanlarda çatıştığı bazı noktalar bulunmaktaydı. Takım arkadaşları oy birliği ile Semih Öztürk’ü yalnız bırakmak için Gizem Kerimoğlu’nu yazdılar. Dokunulmazlık oyununu kazanan İbrahim “Nihal kardeşimin ismini söylüyorum.” diyerek Nihal Candan’ın ismini söyleyince, Nihal için sonun başlangıcı olmuştu.

Nihal’in elenmesine sebep Semih Öztürk sayılabilir

SMS listesinde en son sırada yer alan Zaferdi. Nihal Zafer’den daha fazla oy almıştı. Bu bağlamda eğer Semih SMS birincisi olarak bir isim söyleme hakkına sahip iken Zafer’in ismini vermiş olsaydı şu an Nihal hala Dominikteydi.

Potada yer alan Gizem Kerimoğlu ve Nihal’in yanına bir isim daha söylenmesi gerekiyordu. Onu da SMS birincisinin söylemesi kuraldı. SMS birincisi olan Semih Öztürk, kendisine saygısız davranışlarda bulunduğunu belirttiği Gizem Memiç’in adını söyledi. Gizem Memiç SMS sıralamasında 5. sıradaydı. Hal böyle olunca sıralamada 7. sırada olan Nihal Candan elenmiş oldu.

Nihal Candan kırgın ayrıldı

Acun Ilıcalı’nın söz verdiği Nihal Candan, “Gönül isterdi ki; buradan kırgınlıklarım olmadan ayrılayım. Güzel dostluklarım da oldu. Ancak üzgünüm.” diyerek çok kısa bir konuşma yaptı. Eleme sonrasında çok üzgün olduğu görülen adanın küçük kızı Nihal Candan belli ki Survivor macerasında daha uzun kalmayı istiyordu. Gizem Memiç ile vedalaşırken gözyaşlarına boğulan Nihal, adada bir tek Gizem Memiç, Zafer ve Efecan ile sarılarak vedalaştı. İbrahim’in yüzüne bile bakmadan önünden geçen Nihal eleme öncesinde yapılan röportajda da “Ben İbrahim ile başa çıkamam” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu