Televizyon

Survivor’ın yeni sezonları İzmir Foça’da mı çekilecek?

Acun Ilıcalı, Survivor yarışması için yeni bir iddia ile gündeme geldi. Yeni Asır gazetesinin haberine göre  reyting tablosunun zirvesine demir atan Survivor yarışmasının yeni sezonları  bundan böyle  Dominik’te değil İzmir Foça’da çekilebilir.

Geçtiğimiz hafta bir günlüğüne Foça’ya gelen ünlü televizyoncu  Acun Ilıcalı’nın, orada yaptığı görüşmlerin bölgede heyecan yarattığı haber veriliyor.

Acun Ilıcalı’nın Foça’da atıl durumda olan Fransız Tatil Köyü’nü gezdiği ve önümüzdeki günlerde yapılacak tatil köyü ihalesine katılmak için tatil köyünün son durumunu incelediği bildiriliyor.

Ilıcalı’nın, tatil köyünün sahili ve koyunda Survivor yarışmasını düzenleyeceği, turlarla da izleyicileri buraya getirmeyi planladığı konuşuluyor. Foça’da şuanda birinci gündem maddesi bu ilginç ziyarat. Günlerdir konuşulan ziyaret hem turizmcileri hem de yöre halkını heyecanlandırdı.

Foçalı turizmciler, “Kendisinin gelip, tesisleri gezdiğini biliyoruz. Fakat henüz resmileşmiş, kayda girmiş bir girişim yok” dedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu