Magazin

Taburcu olan İrem Derici ne zaman sahnelere dönüyor? İşte o tarih

Aşırı kilo kaybetmesinin ardından bağışıklık sistemi çöken ve 18 günlük bir hastane sürecinin ardından sağlığına kavuşan İrem Derici sahnelere döneceği tarihi açıkladı. İrem Derici ilk olarak nerede ve ne zaman sahne alacak? İrem Derici artık hamur işi ve mantı yiyecek mi? Sosyal medyada kısa sürede 100 bin üzerinde beğeni alan o fotoğrafta neler yazıyor? Hepsi M.Bey farkıyla sizlerle…

21 gün önce aşırı kilo kaybı ile bağışıklık sisteminin çökmesi sonucu bağırsak enfeksiyonu şikayetiyle yoğun bakıma alınan İrem Derici 12 günü yoğun bakımda olmak üzere 18 gün sonra sağlığına kavuştu ve evine çıktı. Derici’nin ilk işi ise sahneye ne zaman döneceğini hayranlarına duyurmak oldu. .

Hafta başına evinde giren İrem Derici, öyle bir paylaşım yaptı ki fotoğrafı ve mesajı 140 binin üzerinde beğeni aldı. İrem Derici hastalanmasına sebep olan aşırı diyet ve zayıflama tutkusuna gönderme yaparcasına “‘MANTI AÇIYORUM, YERSEN” dedi ve elinde merdaneyle mutfağında poz verdi.

Mantı açıyorum, “yersen” 😉

İrem Derici (@iremderici)’in paylaştığı bir gönderi ()

İrem Derici bu akşam sahneye çıkıyor!

Derici, bu akşam Berkay konserinde sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Etiler Martinez’de yemek yedikten sonra gazetecilerin sorularıları cevaplayan Berkay, Harbiye Açıkhava Sahnesi konserine yoğun bir şekilde hazırlandığı için dudaklarında yaralar çıktığını söyledi. Berkay bugünkü konserde aynı zamanda İrem Derici ile aynı sahneyi paylaşacaklarını açıkladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu