Magazin

Taciz davası takipsizlikle sonuçlanan Talat Bulut’tan ilginç hamle

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut, kostüm asistanı Özge Ş.’yi taciz ettiği iddiasıyla zor bir mahkeme süreci yaşamıştı. Özge Ş. tarafından ünlü oyuncu Talat Bulut’a açılan dava kapsamında takipsizlik kararı verilince Bulut, kostüm asistanına 100 bin TL’lik tazminat davası açtı.

Başrol olarak yer aldığı “Yasak Elma” dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan Özge Ş.’yi taciz ettiği iddiasıyla gündeme gelen ünlü oyuncu Talat Bulut, taciz iddiasına takipsizlik kararı verilmesinin ardından harekete geçti. Bulut kararın ardından tacize uğradığını iddia eden Özge ş.’ye 100 bin TL’lik tazminat davası açtı.

HAREKETE GEÇTİ

Fox TV’nin en çok izlenen yapımlarından Yasak Elma’da kostüm asistanı olarak çalışan Özge Ş. isimli genç kızı taciz ettiği iddia edilen ünlü oyuncu Talat Bulut, olaya ilişkin takipsizlik kararının ardından Özge Ş. hakkında 100 bin TL’lik tazminat davası açtı.

DAVANIN REDDİNİ TALEP ETTİ

Büyükçekmece 5. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmada taraf avukatları ile Özge Ş. hazır bulundu.

Duruşmada konuşan Talat Bulut’un avukatı Ekim Su Küfteoğlu, tazminat davasının kabul edilmesini talep etti. Küfteoğlu, müvekkili Talat Bulut’un tanınmış bir oyuncu olduğunu söyleyerek, “Özge Ş. müvekkilimin kendisini dudağından öptüğüne dair iddialarda bulunmaktadır. Soruşturma kapsamında takipsizlik kararı verilmiştir. Karşı taraf ile sulh olma ihtimalimiz yoktur” şeklinde konuştu. Özge Ş.’nin avukatı ise beyanda bulunmak için süre talep etti.

Duruşmada söz verilmesi üzerine beyanda bulunan Özge Ş. ise, hiçbir programa çıkmadığını sadece bir kanala röportaj verdiğini ve bunun da savcılığa şikayet sonrası yapıldığını söyledi. Özge Ş. davanın reddini talep etti.

Mahkeme tarafların beyanda bulunması için süre vererek duruşmayı erteledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu