Kültür-SanatMagazin

Tacizle suçlanan ünlü aktör kliniğe yatırıldı

Arka arkaya taciz haberleriyle gündeme gelen Oscar’lı aktörle ilgili flaş gelişme… Seks bağımlılığı dolayısıyla ünlü aktör Kevin Spacey’nin,tedavi göreceği öğrenildi. Spacey’nin Hollywood’un taciz ve tecavüzle suçlanan yapımcısı Harvey Weinstein’ın Arizona’da gittiği rehabilitasyon kliniğinde tedavi altına alındığı haber veriliyor.

SPACEY, WEINSTEIN’IN GİTTİĞİ KLİNİĞE YATTI

Eşcinsel olduğunu açıklayan ve çocuk yaştaki erkek çocuklarına cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıkan Kevin Spacey, şu sıralar haklı tepkilerin hedefi oldu. Twitter paylaşımıyla eşcinsel olduğunu açıklayan Oscar ödüllü oyuncu Kevin Spacey arka arkaya patlak veren skandal ifşaatların ardından bu kararı aldığı ortaya çıktı.

 WARPP VE MONTANA’NIN TACİZ AÇIKLAMASIYLA KÖŞEYE SIKIŞTI

Bilindiği gibi Spacey hakkında ilk taciz açıklaması aktör Anthony Warpp’ten geldi. Warpp’ın 30 sene önce 14 yaşındayken ünlü aktörün kendisine elle tacizde bulunduğunu açıklaması bir anda dikkatleri Spacey’e çevrilmesine neden olmuştu. Ardından ABD’li film yapımcısı Tony Montana’dan benzer bir açıklama gelince Kevin Spacey iyice köşeye sıkışmış ve yaptığı cılız açıklamalarla özür dilemek zorunda kalmıştı.

SEKS BAĞIMLISI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Yaşanan skandalların ardından Kevin Spacey, çareyi tedavi görmekte buldu. Seks bağımlısı olduğu öğrenilen Spacey, ünlü yapımcı Harvey Weinstein’ın Arizona’da gittiği rehabilitasyon kliniğinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Weinstein, kliniğe yattıktan yaklaşık 1 hafta sonra taburcu edilmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu