SinemaTelevizyon

Taff Pictures’a TV’den yeni transfer… Star’da çalışıyordu

Ünlü yapımcı Timur Savcı ve Cemal Okan’ın kurduğu fşlm şirketi TAFF Pictures ekibine yeni transfer…Kısa bir süre öncesine kadar Star TV’de çalışan ve sonrasında ayrılan Şebnem Aksoy, TAFF Pictures’a transfer oldu.

Şebnem Aksoy, TAFF bünyesinde, Chief Content Officer (CCO) olarak görev yapacağı öğrenildi.

1996 yılından beri gazetecilik ve senaristlik yapan Aksoy, 2014 yılında Show TV Dramalar Direktörü olarak, televizyonculuğa geçiş yaptı. 2015 yılında çalışmaya başladığı Star TV’de, son olarak, İç Yapımlar Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Aksoy, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı.

TAFF PICTURES HAKKINDA

TAFF Pictures (Tam Aile Filmleri Fabrikası), 2013 yılında Timur Savcı ve Cemal Okan tarafından kuruldu. Kurucularının ve ekibinin, sinema televizyon sektöründeki tecrübesiyle kısa zamanda adından bahsettiren filmlere imza atan TAFF Pictures, insan hikayelerini ve hayallerini sinema perdesine aktarmaya devam ediyor…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu