MagazinMüzik

Taklit ustası Sefa Doğanay bu kez kendi sesiyle şarkı söyledi… Yeni şarkısının videosu ne kadar izlendi?

Çok sayıda ünlüyü taklit edişiyle tanınan komedyen Sefa Doğanay, bu kez herhangi bir ünlünün taklit ettiği sesiyle değil kendi sesiyle gündemde. Sefa Doğanay, bu kez de yorumculuğa soyundu. Sözü ve müziği kendisine ait olan Kolay Ağlayamam adlı şarkısına klip çeken Doğanay, sevenlerinin karşısına bu kez yorumcu kimliği ile çıktı.

İki gün önce YouTube’a yüklenen video, kısa sürede 450 bin izlenme sınırına yaklaştı. Şarkının videosuna çok sayıda beğeni ve yorum gelince ünlü genç komedyen, sevenlerine teşekkür etti. Doğanay, “Şarkıyı bu kadar yürekten sahiplendiğiniz için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız iyi ki…Kalbinize dokunabildiysem ne mutlu bana.” diye yazdı.

Kolay Ağlayamam şarkısının video-klibi kısa sürede yüzlerce yorum alırken 10 bine yakın da beğeni aldı. Fatih Tetik’in yönetmenliğini yaptığı video siyah-beyaz konseptiyle dikkat çekiyor.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu