Magazin

Talat Bulut medyadaki hangi ünlü isimlere 100’er bin liralık tazminat davası açtı?

Adı Fox TV’de yayınlanan Yasak Aşk dizinin setinde taciz iddiası ile gündeme gelen ünlü oyuncu Talat Bulut’un, mahkemenin hakkında takipsizlik kararı vermesinin ardından birçok isme tazminat davası açtığı haber veriliyor. işte, Bulut’un daha çok medyada yer alan tazminat davası açtığı ünlü isimler…

TALAT BULUT’TAN TACİZ İDDİASI DAVASINDA KARŞI HAMLE

Tecrübeli oyuncu Talat Bulut, soruşturma devam ederken kendisi hakkında yorum yapan medyanın tanınmış isimlerini affetmedi. Bulut, mahkemenin hakkında görülen taciz iddiası ile ilgili davada takipsizlik kararı vermesinin ardından hemen karşı hamlede bulundu. Ünlü oyuncunun Nagehan Alçı, Müge Dağıstanlı, Gülşen Yüksel Şalt, Cengiz Semercioğlu hakkında Bakırköy Asliye Hukuk Mahkemeleri’ne 100’er bin liralık tazminat davası açtığı bildiriliyor.

Bununla da yetinmeyen Bulut’un ayrıca Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında yorumculuk yapan Bircan İpek Bali hakkında da Büyükçekmece Asliye Hukuk Mahkemesi’ne, Şevval Sam ve Ece Erken hakkında da İstanbul Hukuk Mahkemeleri’ne 100’er bin liralık tazminat davası açtığı öğrenildi.

Beyaz TV’yi RTÜK’e şikayet eden Talat Bulut, Ankara Sulh Ceza Mahkemesi’ne tekzip davası da açmayı ihmal etmedi.

Bakırköy Aile Mahkemesi’nden Ece Erken ve Bircan İpek Bali’ye uzaklaştırma kararı aldıran Bulut, programın yapımcısı Bilal Özbilge ve Beyaz TV’nin Genel Yayın Yönetmeni hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na iki suç duyurusunda bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu