Magazin

Talat Bulut’tan Şevval Sam’a büyük tepki: “Hesabını verecek!”

Yasak Elma dizisinin setinde yaşandığı iddia edilen taciz davasıyla ilgili oyuncu Talat Bulut, rol arkadaşı Şevval Sam hakkında yaptığı çok sert açıklama ile gündemde. Talat Bulut, gazeteci Birsen Altuntaş’ın Youtube’da açtığı “Show Dünyası” isimli  kanalına konuştu.

TALAT BULUT, ŞEVVAL SAM ÇIKIŞIYLA GÜNDEMDE

Ünlü oyuncu Talat Bulut, Yasak Elma setinden kostümcü olarak görev yapan bir set çalışanını taciz ettiği iddiasıyla uğraşıyor. Hatırlanacağı gibi savcılık araştırması sonrasında yaşandığı iddia edilen olayla ilgili mahkeme, takipsizlik kararı vermişti.

Talat Bulut, yaşanan sürecin ardından ilk kez sessizliğini bozdu. Bulut, aylardır kamuoyunu meşgul eden konu hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verdi. Bulut, özellikle rol arkadaşı Şevval Sam’a oldukça tepkiliydi. Tecrübeli oyuncu, yaşanan sıkıntılı süreçte Sam’ın bazı açıklamalarına oldukça sert tepki gösterdi.

Gazetecilerin Şevval Sam’a “birlikte çalışacaksınız” diye sorduklarında Sam’ın onlara “maalesef” dediğini aktaran Bulut,” Bana kimse benimle çalıştığı için maalesef diyemez! Bunun hesabını verecek bir kere” dedi.  Sam’ın bu açıklamasını sert sözlerle eleştiren Bulut, Şevval Sam’ın bu açıklamayı kendisiyle diyalog kurmadığı için yaptığını iddia etti.

İşte, Talat Bulut’un yaşadıklarıyla ve Şevval Sam’la  ilgili açıklamaları:

https://www.youtube.com/watch?v=snPq0t0VP3g

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu