Yerli Dizi

Tamer Karadağlı’dan ‘Çocuklar Duymasın dizisinden sıkıldınız mı?’ sorusuna ilginç cevap

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, kariyeri ve aşk hayatına dair çok farklı konularda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Karadağlı, Çocuklar Duymasın'dan sıkılıp sıkılmadığı ile ilgili soruya da cevap verdi.

Çocuklar Duymasın dizisiyle ünlenen oyuncu Tamer Karadağlı Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin’e röportaj verdi. Karadağlı, ilginç sorulara verdiği ilginç cevaplarla dikkat çekti. Bu sorulardan birisi de 17 yıldır değişik kanallarla birlikte ekrana gelen Çocuklar Duymasın dizisinden sıkılıp sıkılmadığı ile ilgiliydi.

Tamer Karadağlı, “‘Çocuklar Duymasın’ 17 yıldır yayında. Sıkıldığınız bir an bile olmadı mı?” şeklindeki bir soruya şöyle cevap verdi:

“ÇOCUKLAR DUYMASIN’IN ÖLÜSÜ BİLE YETER!”

“Bilakis her geçen gün daha da sevdim. Türk televizyon tarihine adını altın harflerle yazdırabilen bir dizide olmak çok güzel. Seyirci de teveccüh gösterebiliyorsa sıkılmak diye bir şey olmaz. Bugünkü reytingler 17-18 yıl önceki gibi değil ama ‘Çocuklar Duymasın’ın ölüsü bile yeter.”

Şu sıralar dizinin reytingleri nedeniyle erken final yapıp yapmayacağı gündemde. Karadağlı bu konuda yaptığı açıklamada  Çocuklar Duymasın’ın mayıs sonu ya da haziran başı gibi biteceğini söyledi. Karadağlı, “Bu yıl artık Mayıs sonu, Haziran başı gibi bitmiş olur. Efsane liginde olan bir diziyi herhangi bir dizi olarak değerlendirmek yanlış olur. En eski bölümlerin tekrarları bile reyting rekoru kırıyor. Bu işten 200-250 kişi ekmek yiyor.” diye konuştu.

BEŞTEPE’YE GİDİNCE ALDIĞI TEPKİLERE NE DEDİ?

Karadağlı, “Çok tartışılan Sinema Yasası’na nasıl bakıyorsunuz? Bu yasayı görüşmek için Beştepe’ye giden sanatçılardan biriydiniz ve çok tepki aldınız…” şeklindeki bir soruya ise şu cevabı verdi:

“Sosyal medya linç yeri. Çok umursamıyorum. Devletin en tepesi olan Cumhurbaşkanı davet etti. Gidilmeyecek mi? Bu yasanın sansürle alakası yok. Aksine sinemacıları koruyor. Bence doğru bir yasa. Cumhurbaşkanı da herkesi tek tek dinledi. Kimseye sansür koymadı. Eleştirenlerin çoğu çağrılmadığı için eleştirmiştir. Ben gittim, giderim de. Kime ne?”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu