Yerli Dizi

Tamer Karadağlı’dan hayranlarını üzecek Çocuklar Duymasın açıklaması

Tamer Karadağlı, TRT FM’de yayınlanan Radyo Sesi programına konuk oldu. 2 Saat boyunca canlı yayında soruları yanıtlayan ünlü oyuncu, dinleyicileri şoke eden bir açıklamanın altına da imza attı.

TAMER KARADAĞLI: “ARTIK OYNAMAYI DÜŞÜNMÜYORUM”

Yıllardır rol aldığı Çocuklar Duymasın dizisiyle özdeşleşen Tamer Karadağlı, “Çocuklar Duymasın dizisinin artık devam etme ihtimali yok. Dizi devam etse de artık Çocuklar Duymasın’da tekrar oynamayı düşünmüyorum” dedi..

Tamer Karadağlı yayın hayatına başladığı günden beri küçükten büyüğe herkesin severek izlediği fenomen dizi Çocuklar Duymasın dizisi hakkında izleyicileri üzecek açıklamalarda bulundu.

Katıldığı radyo programında soruları yanıtlayan Tamer Karadağlı, “Çocuklar Duymasın dizisinin artık devam etme ihtimali yok. Dizi devam etse de artık Çocuklar Duymasın’da tekrar oynamayı düşünmüyorum” dedi.

Son günlerde imajındaki değişimle gündemde olan Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın hakkında yaptığı açıklamalarla tekrar gündem oldu. Karadağlı’nın özel hayatını merak eden vatandaşlar en çok memleketini merak etti.

Tamer Karadağlı’nın YouTube fenomenlerinin sinemaya yönelmeleri de soruldu. Karadağlı, fenomenlerin film yapmalarını eleştirdi ve “yakında beyin ameliyatı da yaparlar” şeklindeki ifadesiyle tavrını koydu.

 

.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu