Yerli Dizi

Taner Ölmez: “Ali Vefa İle karşılaşsam ona sımsıkı sarılırdım”

TÜRSAK Vakfı YouTube kanalında sinemaseverlerle buluşan “Senaryo Sohbetleri” programının dördüncü konuğu senarist Pınar Bulut’tu, sürpriz konuğu ise Taner Ölmez oldu. Yayına bağlanan Mucize Doktor dizisinin Ali Vefa’sı Taner Ölmez, canlandırdığı karakter için “Ali Vefa ile karşılaşsam ona sımsıkı sarılırdım” ifadesini kullandı.

Pınar Bulut’un senaristliğini yaptığı “Mucize Doktor” dizisinde başrol karakteri Ali Vefa’ya hayat veren oyuncu Taner Ölmez de canlı yayına katıldı. Ölmez, senarist Pınar Bulut’un daha önce yazdığı bir kısa film senaryosundan etkilenerek bu dizide rol almak istediğini vurguladı ve  “Dizi benim açımdan adı gibi bir mucize. Evrende böyle bir şeyin dolaşıp bana gelmesi beni çok sevindirdi. Ali Vefa ile bir gün karşılaşsam ona uzun uzun bakar ve sarılırdım” şeklinde konuştu.

Ezel, Mucize Doktor ve İkimizin Yerine gibi başarılı projelerin senaristi Pınar Bulut; DenizBank ve Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğinde hayata geçirilen 4. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması kapsamında gerçekleştirilen “Senaryo Sohbetleri” programının dördüncü konuğu oldu. Mucize Doktor dizisi ile efsaneleşen oyuncu Taner Ölmez de program sırasında canlı yayına katılan sürpriz isimdi.

İşte, Taner Ölmez’in canlandırdığı Ali Vefa karakteri ile ilgili anlattıkları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu