Yerli Dizi

Taner Ölmez’in yeni dizi projesi belli oldu

Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde rol alan başarılı oyuncu Taner Ölmez’in, Netflix’te yayınlanacak olan ‘Yaratılan’ dizisinde başrol oynayacağı öne sürüldü. İddiaya göre dizide Ölmez’e Çukur dizisiyle hafızalara kazınan Erkan Kolçak Köstendil eşlik edecek.

NETFLİX DİZİSİNDE OYNAYACAKLAR

FOX TV’de yayınlanan Mucize Doktor dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren hazırlanan ünlü oyuncu Taner Ölmez’in yeni projesi belli oldu. Ölmez, iddiaya göre 03 Medya’nın Netflix’e çekeceği yeni dizisi ‘Yaratılan’da başrol oynayacak.

NETFLIX DİZİSİNDE ROL ALACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Ölmez’e dizide Çukur’daki başarılı oyunculuğuyla hafızalarda yer eden Erkan Kolçak Köstendil eşlik edecek.

Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez’i buluşturan dizinin yönetmenliğini ise Çağan Irmak yapacak. Cast çalışmaları devam eden dizinin birinci sezonu 8 bölümden oluşacak ve Netflix’te yayınlanacak.

25 Ocak’ta sete çıkacak olan dizinin çekimleri İstanbul ve Bursa’da yapılacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu