Yerli Dizi

Tanınmış damat adayı Survivor Türkiye’nin yarışmacı kadrosunda

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2019’a flaş gelişme… Sevilen yarışmada Türkiye takımına yeni bir yarışmacı dahil oldu. Türk izleyicisinin özellikle evlilik programlarından tanıdığı damat adayı Kaan Güvenilir, Survivor Türkiye takımına katıldı.

DAMAT ADAYI KAAN GÜVENİLİR SURVIVOR’DA

Survivor Türkiye Yunanistan’da Türk takımından Erdem, oyun sırasında şok bir sakatlık geçirmişti. Erdem, sakatlığı nedeniyle diskalifiye olunca yerine kimin geleceği merak konusu olmuştu. Bu hafta Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasına Erdem’in yerine Azim Kaan Güvenilir dahil oldu.

ADINI EVLENECEKSEN GEL’DE DUYURMUŞTU

Azim Kaan Güvenilir’i ilk olarak, Show TV’de ekrana gelen ‘Evleneceksen Gel’ programıyla adını duyurdu. 1990 doğumlu olan Kaan Güvenilir, 2017 yılında yarışma sonrası Solmaz Çiros ile nişanlandı. Daha sonra TV8 ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Roman isimli dizide nişanlısı Solmaz ile birlikte başrolde yer aldı.

Azim Kaan Güvenilir Survivor için kendini şöyle anlatmıştı:

Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum.”

‘Aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum’

“Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum. Sınırlarımı Survivor’da zorlamak istiyorum.”

‘Hiçbir zaman adam satmam!’

“Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınama istiyorum açıkçası. Çok çabuk parlayabiliyorum ama hiç bir zaman adam satmam. En büyük hayalim Survivor’a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu