Medya

Tanzim satıştan alışveriş yapan vatandaşlardan İrfan Değirmenci’ye tepki

Tanzim satış kuyruğunda çekim yapan İrfan Değirmenci vatandaşlardan beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. İrfan Değirmenci, kuyruktaki vatandaşların görüşlerini almak istedi ama sırada bekleyen bazı kişiler ‘provokatörlük’ yapıyorsun diyerek Değirmenci’ye tepki gösterdi. Ayrıca vatandaşlar Değirmenci’nin çekim yapmasını engelledi.

İRFAN DEĞİRMENCİ’NİN TANZİM SATIŞLARA İLGİSİ MERAK UYANDIRDI

Sebze ve meyve fiyatlarını düşürmek için hayata geçirilen tanzim satış uygulaması dün başladı. Pek çok noktada hayata geçirlen uygulamaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluştu.

Düşük fiyatlardan bazı vatandaşlar memnun olurken, bazıları ise oluşan uzun kuyruklara sitem etti.

VATANDAŞLARDAN İRFAN DEĞİRMENCİ’YE TEPKİ

Vatandaşların kuyrukta beklediği sırada çekim yapmak isteyen gazeteci İrfan Değirmenci’ye ise bazı kişiler tepki göstererek, müdahale etti.

ÇEKİM YAPMASINA İZİN VERMEDİLER

Değirmenci’nin kamerasına yansıyan görüntülerde, Ankara’da açılan ‘Halk Sebze’ çadırı önünde çekim yapıp vatandaşın düşüncelerini öğrenmeye çalışan Değirmenci’nin kamerasına, “Çekme lan” diyerek vurduğu görülüyor.

Provokatörlükle suçlanan Değirmenci’nin cep telefonunun kamerası kapatılırken, röportaj yapmasına izin vermediler.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu