MagazinManşet

“Tardu Flordun Merve Oflaz aşkı” haberine Merve Oflaz’dan açıklama

Magazin gündemine düşen bir haber Tardu Flodun ile Merve Oflaz’ın aşk kaçamağında olduğu yönündeydi. İkilinin birlikte çekilmiş fotoğrafı olası bir aşkın habercisi olduğu yönünde yorumlara neden oldu.

Rol aldıkları ve ATV’de yayınlanan Eve Dönüş adlı dizide abi-kardeşi canlandıran Tardu Flordun ve Merve Oflaz, önceki akşam Düzce-Gümüşova’daki Berceste adlı dinlenme tesisinde objektife takılması akıllara “yeni bir dizi aşıkı mı?”sorusunu getirdi.

merve-oflaz-tardu-flordun

Önce organik ürünler satan market bölümünü dolaşan, ardından restorana geçen Merve Oflaz ve Tardu Flordun, sık sık kulaktan kulağa konuşup gülüştü ve bölümler arasında kol kola yürüdü.

Bu samimiyet yeni set aşkı olarak yorumlandı.

Merfe Oflaz ile katıldığı bir yarışmada aşk yaşamaya başladığı ve yıllardır birlikte olduğu Selim Sabah’ın ilişkileri birkaç hafta önce bittiği için çift birbirine yakıştırıldı.

Konuya sosyal medya hesabından açıklık getiren Merve Oflaz, Tardu Flordun’le olan ilişkisinin tıpkı Eve Dönüş dizisinde olduğu abi-kardeş ilişkisi olduğunu açıkladı.

merve-oflaz-aciklama

Oflaz,sosyal medya hesabından:

“Kartalkaya set dönüşü mola verip ekip arkadaşlarımızla yemek yediğimiz yerde birileri fotoğrafımızı çekmiş ve bizi aslı olmayan şekilde nitelendirmiştir.Tardu Fordun’la dizide abi kardeşi oynuyoruz. Sosyal hayatımızda da abi kardeşiz..”

açıklamasına yer verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu