GündemSpor

Tarih profesörü Şimşirgil’den Fatih Terim’e cevap

A Milli Futbol Takımımızın Çek Cumhuriyeti’ni 2-0 mağlup ettiği maçın ardından TRT muhabirinin sorusunu cevaplamayıp TRT’yi boykot etme kararı alan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim bu tavrı geniş kitlelerin tepkisine neden oldu.

İspanya’ya 3-0 kaybettiğimiz maçın ardından TRT’de katıldığı bir programda Fatih Terim’i ve millileri sert bir dille eleştiren Prof. Şimşirgil ile ilgili olarak Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında ‘Tarih profesörü bile bizi eleştiriyor’ diyerek tepki göstermişti.

Fatih Terim asıl tepkisini ise Çek Cumhuriyeti’ni yendiğimiz maçın ardından TRT muhabirinin sorusunu cevaplamayarak gösterdi.

Fatih Terim’in TRT’ye konuşmamasına tepki veren tarih profesörü Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, twitter hesabından kısa bir açıklama yaptı.

Şimşirgil, ‘Terim benim yüzümden TRT yi boykot etmiş. Gelsin Lalegul TV de konuşalım. Pazartesi akşamları oradayım’ diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu