Yerli Dizi

Tarık’ın eline düşen Elif neler yaşayacak?

Elif Tarık’ın eline düşmüştür. Elif’i zor anlar bekliyor. Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam neler yaşanacak? Elif kendine gelir ve Vildan’ın annesi olmadığını hemşireye anlatmaya çalışır. Öte yandan Vildan ve Tarık’ın hareketlerinden şüphelenen hemşire polise haber verir.

Ekranların sevilen dizisi Elif’te yarın akşam Reyhan Kerem’in üzerine kahve döker ve ikilinin arası yeniden açılır. Öte yandan Elif ise Vildan’ın verdiği işleri yaparken yorgun düşer. Bu duruma kızan Vildan, başına geleceklerden habersiz Elif’i kilere kapatır.

ELİF’TE YARIN NELER OLACAK? ELİF KİLERDE KİMLE KARŞILAŞACAK?

570. Bölüm (29 Eylül Cuma)

Reyhan, Kerem’i sıcak kahveyle yakarak bir kere daha onun gözünde zor duruma düşer. Yaptığı hatayı telafi etmek isteyen Reyhan, sonunda, formülünü ananesinden öğrendiği bitkisel bir kremle Kerem’i iyileştirebileceğini düşünür ve merhemi hazırlamak üzere kolları sıvar. Kerem ise Reyhan’ın yaptığı merhemi sürmeye yanaşmaz. Macide’nin de ısrarları sonucunda merhemi süren Kerem, merhemin etkisi karşısında şaşırır ve Reyhan’a teşekkür etmek ister. Ancak Parla’nın gelişi her şeyi bozar. Öte yandan Elif ise Vildan’ın verdiği işleri yaparken yorgun düşer. Yeni hastaneden çıkan Elif, Vildan’ın eziyetleri karşısında hasta olmanın eşiğine gelir. Vildan Elif’i ceza olarak kilere kapatır. Fakat burada Elif’i bir sürpriz beklemektedir.

blank

ELİF’TE BUGÜN NELER OLACAK? 569. Bölüm (28 Eylül Perşembe)

Elif’i hastaneden kaçırmaya çalışan Tarık, polislerle burun buruna gelir. Yakalanmanın eşiğine gelen Tarık, bir yolunu bulup kaçmayı başarır. Her şeyden habersiz Elif’in hastanedeki odasına gelen Vildan, Elif ve Tarık’ın gitmiş olduğunu görünce şok olur. Tarık ise kimseye yakalanmadan Elif’i konağa sokmaya çalışır. Öte yandan Kerem, Reyhan’ın hatasını düzeltmesi karşısında sakinleşir ve ona çok yüklendiğini düşünmekye başlar. Reyhan’la arasını düzeltmek isteyen Kerem, onun elinden kahve içmek ister. Ancak Kerem karşısında sakarlıkları dillere destan olan Reyhan, dumanı tüten kahveyi yanlışlıkla Kerem’in üstüne boca edip, onu yakar. Bu durum ikilinin arasının yeniden gerilmesine yol açar.

TARIK ELİF’İ KAÇIRMAYI BAŞARIYOR 568. Bölüm (27 Eylül Çarşamba)

Elif gözlerini açtığında hemşireye derdini anlatmaya, Vildan’ın annesi olmadığını açıklamaya çabalar ancak ilaçların etkisi yüzünden başarılı olamaz. Elif’in Vildan ve Tarık’ın elinden kurtulma şansı, son anda elinden kaçar. Hemşire bir kere daha hastaneye kayıt yaptırabilmek için Elif’in kimliğine ihtiyaçları olduğunu söyleyip Vildan’dan getirmesini ister. Bu durumu Tarık’la paylaşan Vildan, Tarık’ın Elif’i hastaneden kaçıracağını öğrenir. Vildan’ın Tarık’a “Bey” diye hitap etmesi hemşirenin dikkatini çeker.

Bir türlü Elif’in kimliğini getirmeyen bu ikilide bir gariplik olduğunu sezen hemşire polise haber verir. Polisler geldiğinde Tarık, Elif’i kucaklayıp hastaneden kaçırmak üzeredir. Tarık, polislere yakalanacak mı? Elif’te bu akşam Tarık polislere yakalanmadan Elif’i kaçırmayı başarır. Tarık ve Elif’in hastaneden gittiğini anlayan Vildan ise polisleri görünce panikler. Peki Vildan polislerden kurtulabilecek mi?

blank

REYHAN İŞTEN KOVULUYOR  566. Bölüm (25 Eylül Pazartesi)

Vildan yüzünden yere düşüp başını vuran Elif’in durumu kötüdür. Öte yandan Kerem’in partisini mahveden Reyhan ise işten kovulur. Peki Macide Reyhan’ı gönderecek mi? Yere düşüp, başına ciddi bir hasar alan Elif’in durumu kötüdür. Vildan, Kerem için hazırlanan hoş geldin partisinin hengamesinden yararlanıp, Elif’i gizlice hastaneye götürür. Elif’in başına gelenlerden haberdar olan Tarık, Vildan’a öfke kusar. Gün sonunda Elif’in sağlık durumunda beklenmedik bir gelişme yaşanır. Öte yandan Reyhan’ın pastayı devirip partiyi mahvetmesine öfkelenen Parla, ortalığı ayağa kaldırır. Kerem bu durum üzerine partiyi bitirir ve Parla’nın sözlerine alınan Reyhan’ı yanına çağırır. Reyhan’a bu zamana kadar verdiği emeklerinin karşılığını kapalı bir zarfta veren Kerem, onu kovar. Ancak Reyhan Kerem’den duyduğu sözleri sindiremez ve Kerem’in uzattığı parayı reddeder. Kerem, Reyhan’ın gururlu bir tavırla parayı almamasına şaşırsa da üstünde durmaz. Olanları öğrenen Macide ise Reyhan’ın evden gitmesine izin verecek midir?

blank

VİLDAN ELİF’İ BAYILTIYOR 565. Bölüm (22 Eylül Cuma)

Yurt dışından dönen Kerem için evde parti düzenlenir. Elif ise parti hazırlıklarını gizlice izler. Tam o esnada Vildan’a yakalanan Elif, kendisini kurtarabilecek mi? Kerem’le zıtlaşan ve onun kötü biri olduğunu düşünen Reyhan konakta çalışmaya da devam etmek zorunda kalır. Uzun zamandır Kerem’de gözü olan ve hep onun peşinde olan Kerem’in arkadaşı Parla ise Kerem için konakta sürpriz hoş geldin partisi düzenler. Reyhan’ı görür görmez ondan rahatsız olup, onu aşağılamaya başlayan Parla Reyhan’dan parti hazırlıkları için yardım ister. Fakat Reyhan yüzünden Kerem’in partisi rezaletle sonuçlanır ve Parla Reyhan’a düşman olur. Müştemilattan çıkmaya izni olmayan Elif ise yapılan parti hazırlıklarını görünce hoşuna gider ve gizlice hazırlıkları izlemeye başlar. Bunu fark eden Vildan, Elif’i hırpalamaya başlar ve Elif düşerek başını bir yere vurur. Elif’in bayıldığını gören Vildan Tarık’a nasıl hesap vereceğini düşünür.

blank

ELİF’İ BEKLEYEN SÜRPRİZ  564. Bölüm (21 Eylül Perşembe)

Elif Vildan’ın zulmünden bıktığı anda karşısına bir sürpriz çıkar. Öte yandan Macide ise her yerde Elif’i aratır. Elif ve Macide ne zaman kavuşacak? Vildan müştemilatta kalan Elif’e sürekli acı çektirir. Elif ise artık bundan kurtulamayacağını düşünmeye başlar. Fakat Elif’i bekleyen bir sürpriz vardır. Öte yandan önceki gün zorla arabasına binip olay çıkardıktan sonra şimdi de evlerinde hizmetçi olarak çalışmaya başlayan Reyhan’ı gören Kerem’in tepkisi sert olur. Reyhan ise oradan gitmenin daha iyi olacağına karar verir. Fakat, Reyhan yine Kerem’le tartışır ve konaktan ayrılamamasına sebep olacak olaylar yaşar. Tarık ise Kerem’in gelişinden fazlasıyla rahatsızdır. Tarık holdingde kimsenin bilmediği işler çevirmektedir ve Kerem’in varlığı Tarık için bir tehdit oluşturmaktadır. Macide, Elif’in yanı başında olduğundan habersiz, adamına her yerde Elif’i aratmaktadır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu