Müzik

EXPO Tarkan’a doyamadı…Tarkan EXPO’yu ikinci kere salladı

Tarkan, bu sezon konserlere doymuyor. Sevilen popçu,  EXPO 2016 Kır Aktivite alanında ikinci kez sahneye çıktı. Konser alanını dolduran 35 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşatan Tarkan, “Cuppa” ile başladığı konserinde, bugüne kadar hit olmuş onlarca şarkısını seslendirdi. Tarkan, bu sezon arka arkaya verdiği konserleriyle hayranlarını mutlu etmişe benziyor.

9 TEMMUZ’DA DA SAHNE ALMIŞTI

EXPO 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı’nda ilk olarak 9 Temmuz’da sahneye çıkan Tarkan, EXPO’da ikinci konserini verdi. Biletlerin günler öncesinden tükendiği Tarkan konseri için saatler öncesinden EXPO 2016 alanına gelen sevenleri, Kır Aktivite alanını tıklım tıklım doldurdu. Konserin başlamasını sabırsızlıkla bekleyen yerli ve yabancı on binlerce müzik sever, hayranı oldukları Tarkan’ı izleyecek olmanın heyecanını yaşadı.

tarkan2 tarkan3

 

EXPO TARKAN’A DOYAMADI

Kır Aktivite Alanı’nda kurulan Avrupa’nın en büyük sahnesinde havai fişekler eşliğinde sahneye çıkan Tarkan, yenı sarkısı Cuppa” şarkısıyla konseine başladı. Siyah pantolon ve payetli ceketten oluşan kostümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Tarkan, “T” şeklinde hazırlanan sahneyi defalarca baştan sona gezerek sevenlerini selamladı. Konser alanını dolduran on binler de Tarkan’ı görüntüleyebilmek için cep telefonlarını bir an olsun ellerinden bırakmadı.

“İkinci EXPO konserimize hoş geldiniz” sözleriyle sevenlerini selamlayan Megastar, “Ne güzel bir kalabalık var yine bu akşam. Biraz eller, kollar hep telefonlarla meşgul ama herhalde bir süre çekim yaptıktan sonra onları bir kenara koyup tempo tutacaksınız değil mi? Bu telefonlar çıktı çıkalı Bozulduk değil mi? Hiç konseri izlemiyorsunuz artık. Böyle çekim yapıyorsunuz. Haksız mıyım?” sözleriyle sitem etti, bir sanatçıyı besleyen temel unsurun alkış olduğunu belirtti.

 

 

ŞARKILARINA ON BİNLER EŞLİK ETTİ

Konser boyunca bugüne kadar çıkardığı albümlerden oluşan pek çok şarkısını seslendiren Tarkan, “Hüp”, “Dudu Dudu”, “Kış Güneşi”, “Kuzu kuzu” parçalarını da sevenleriyle birlikte söyledi. Megastar, müzik kariyerinde önemli bir yere sahip olan “Şıkıdım” (Hepsi Senin mi?) şarkısını ise orkestrası olmadan alanı dolduran 35 bin kişilik koro eşliğinde söyledi.

tarkan1

Tarkan konserde kendi şarkılarının yanı sıra Mazhar Alanson’un sözlerini yazdığı ve MFÖ grubunun da seslendirdiği “Yandım Yandım” isimli parçayı da seslendirdi. Tarkan’ın ayrıca seyirciler arasında bulunan annesinin türkü isteğinide kırmadı ve Aşık Veysel’in “Uzun İnce Bir Yoldayım” türküsünü sevenleriyle birlikte söyledi.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Megastar, sesi ve şarkıları kadar danslarıyla da sevenlerini Tarkan, EXPO 2016’da verdiği ikinci konserde sevenlerinin gönlünü bir kez daha fethetti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu