Magazin

Tarkan konserinde ünlü izdihamı, hangi eski eşler konserde buluştu?

“Tarkan Zamanı” konser dizisinin ikinci günü  mega star sanatçı Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sahne aldı, konser alanı hayranlarıyla dolup taştı. Konserde adeta ünlü izdihamı yaşandı ve eski eşlerin bu konser için Açıkhava’ya geldikleri görüldü.

11 yıldan beri her sene Harbiye Açıkhava’da konser veren Tarkan’a yine ilgi büyüktü. Yedi konserlik Açıkhava serüveninin ikincisinde Tarkan’ı dinlemeye gelenler arasında kimler yoktu ki? Tarkan’ı dinlemek için ünlüler akın akın Harbiye’de yerini almıştı. Bunlar arasında en çok dikkat çeken isimler ise; Cem Yılmaz, Ahu Yağtu, Demet Akbağ, Sedef İybar, Fulya Terim, Zeynep Ilıcalı, Özge Ulusoy, Ozan Güven, İdil Tatari oldu.

Konsere eski eşleri gelen ünlüler kimlerdi?

Cem Yılmaz ve Ozan Güven, Tarkan’ın Harbiye’deki konserine eski eşleri ile birlikte katıldılar. Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu ile Ozan Güven de eski eşi Türkan Derya ve oğlu Ali Ateş Güven ile Tarkan’ı dinlemeye geldi.

Cem Yılmaz’dan Tarkan şarkıları

Konserde sahnedeki Tarkan’ın şarkılarına keyifle eşlik eden Cem  Yılmaz “Tarkan’ımız canımız. Tarkan’ın en çok ‘Efil Efil’ pardon ‘Kuzu Kuzu’ pardon ‘Katre Katre’ şarkılarını seviyorum. Şaka bir yana tüm şarkılarını seviyorum. Hiç ayırmıyorum. ‘Cuppa’ şarkısını da çok seviyoruz.” dedi.

Ozan Güven’in en sevdiği Tarkan parçası hangisi?

Konseri keyifle izleyen Ozan Güven, “Çok heyecanlıyız. Bizde bu sene dizi ve sinema olacak. Ona hazırlanıyoruz. Tarkan’ın en çok ‘Batsın Dünya’ şarkısını seviyorum.” dedi.

Önceki akşam ünlülerin akın ettiği ikinci konserine ünlü şarkıcı “Dönülmez Akşamın Ufkundayız” şarkısıyla başladı. Konser süresicince “Ahde Vefa” albümündeki Türk Müziği şarkılarını dinleyenlerine seslendiren mega star Tarkan’a ilk bölümde Ali İlhan Kısaç’ın yönetmenliğindeki 32 kişilik bir orkestra eşlik ederken; konserin ikinci yarısında pop şarkıları ile bütün Açıkhava bu kez uçuşa geçti. “Cuppa” ile başlayıp “Aşk Gitti Bizden” şarkısı ile tamamlanan konserin ikinci yarısı seyircilerin yoğun tezahüratı ile yeniden Cuppa’nın söylenmesi ile tamamlandı.

Sevenleriyle iki farklı orkestra ile buluşan Tarkan  bu hafta Hitt Prodüksiyon ve Atlantis Yapım organizasyonuyla 6, 7, 9, 10, 11 Eylül tarihlerinde de Açıkhava sahnesinde sahne alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu