Magazin

Tarkan servet değerindeki reklam teklifini kabul etmedi

Bir mama firmasının Liya bebeğin fotoğrafını kullanmak için beş milyonluk teklifine Tarkan'dan ret cevabı geldi...

Ünlü popçu Tarkan’ın, bir bebek markasının, kızı Liya’nın bir fotoğrafını kendi logolarıyla birlikte paylaşması için teklif ettiği servet değerindeki parayı kabul etmediği haber veriliyor.

SERVET DEĞERİNDEKİ PARAYI REDDETTİ

Posta gazetesinin haberine göre Tarkan’ın kızı için bir mama firmasının beş milyon TL teklifte bulundu. Yıldız şarkıcı Tarkan, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında doğan kızı Liya’nın üzerine titriyor. Şarkıcı, kızını reklamda oynatmak isteyen firmanın teklifini reddetti.

Başarılı şarkıcı Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, kızları Liya için bir mama markasından teklif aldı. Megastar’ın bebeğini reklamında oynatmak isteyen firma, ünlü çifte tam beş milyon TL teklifte bulundu.

Bir bebek markası, Tarkan’a kızları Liya’nın bir fotoğrafını kendi logolarıyla birlikte paylaşması için beş milyon TL teklifte bulundu. Kızlarını gözlerden uzak büyütmeyi tercih eden megastar ise bu teklifi reddetti. (Posta)

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu