ManşetMüzik

TARKAN VE OZAN ÇOLAKOĞLU’NUN YOLLARI AYRILDI

Sevgilisi Gülşen’in projelerine yoğunlaşan ve tek başına çıktığı konserlerin sayısını artıran Ozan Çolakoğlu ile Tarkan’ın arasındaki ortaklığın bittiği haber veriliyor.

Habertürk Gazetesi’nden Bülent İpek’in haberine göre ikilinin arası ilk önce Aysel Gürel’e saygı albümünde kopma başladı. Albümde Gülşen’e yer verilmemesi yüzünden Çolakoğlu’nun Tarkan’a kırıldığı konuşuluyor.

Ozan Çolakoğlu’nun son dönemde tüm zamanını Murat Boz ile Gülşen’in ortak projelerine ayırmasının bardağı taşıran son damla oldu. Aynı zamanda dostu ve aranjörü olan Çolakoğlu ile yollarını ayırma kararı alan Tarkan’ın 2015 yılında çıkaracağı yeni albümünü İskender Paydaş’a emanet ettiği bildiriliyor.

Ozan Çolakoğlu, sevgilisi Gülşen’e Aysel Gürel’e saygı albümünde yer verilmediği için  albümde Firuze’yi söyleyen Tarkan’ın düzenlemelerini yapmamıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu