Gündem

Tarkan’dan dikkat çeken Enes Kara açıklaması

Tarkan, cemaat yurdunda yaşadıkları nedeniyle bunalıma girerek canına kıyan Enes Kara ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yayınladı.  Tarkan, açıklamasında “Enes Kara’nın durumunda olup korku içinde, baskı altında yaşayan, yaşam sevincini ve umudunu kaybetmiş, çaresiz binlerce genç var ülkemizde” ifadesine de yer verdi.

Sanatçı Tarkan, cemaat yurdunda gördüğü baskı ve gelecek kaygısı nedeniyle yaşamına son veren Enes Kara’nın ardından yaptığı paylaşımda, “Enes Kara’nın intihara sürüklenip hayatına son vermesine ne kadar üzüldüğümü anlatamam. Ne yazık ki Enes Kara’nın durumunda olup korku içinde, baskı altında yaşayan, yaşam sevincini ve umudunu kaybetmiş, çaresiz binlerce genç var ülkemizde.” değerlendirmesini yaptı. Anne ve babalara seslenen Tarkan, “Asli görevimiz çocuklarımızı korumaktır, bağnaz veya bazı zihniyetlerin sömürülerine hizmet ettirmek değil” düşüncesini dile getirdi.

Tarkan Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ey analar, babalar! İş işten geçmeden, çocuklarınızın duygu ve düşüncelerine hassasiyetle, sevgiyle kulak verin, koşulsuzca yanlarında olun. Özgür iradelerine, istek ve seçimlerine saygı duyun. Önceliğiniz onların mutluluğu olmalıdır. Yaşadıkları hayat onların hayatıdır. Çocuklarınız ne sizin malınızdır ne de size aittir. Onlar, biz anne babalar vesilesiyle dünyaya gelmiş özgür ruhlardır. Çocuklarınızın ışığını söndürmek yerine bırakın o ışıkla aydınlatsınlar yüreklerimizi. Unutmayınız ki asli görevimiz çocuklarımızı korumak, kollamaktır. Bağnaz ve yobaz zihniyetlerin sömürülerine hizmet ettirmek değil.” ifadesini kullandı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu