İnternetMagazin

Tartışılan isim Enes Batur bu kez mutlu etti

Ürettiği bazı video içerikleriyle tartışılan isim durumuna gelen ünlü genç Youtuber Enes Batur, bu kez farklı bir konuyla gündemde. Bursa’da bir hastanede lösemi tedavisi gören Adnan Taşkıran isimli takipçisinin hayalini gerçekleştirmek için Bursa yollarına düşen Enes Batur, hastane ziyaretiyle küçük takipçisini mutlu etti.

ENES BATUR’DAN TAKDİRİ HAK EDEN DAVRANIŞ

Enes Batur, 11 yaşındaki küçük takipçisiyle ilgili çektiği videonun bugüne kadarki en anlamlı videolarından birisi olduğunu dile getirdi.

Medyaya yansıyan bir haberde lösemi tedavisi gören Adnan isimli küçük çocuk en büyük hayalinin Enes Batur’u az da olsa görmek ve onun sesini canlı duymak olduğunu kameralara dile getirmişti. Genç Youtuber, takipçisi küçük Adnan’ın bu dileğine ilgisiz kalmadı. Adnan’ın hastanede ziyaret eden Enes Batur, küçük takipçisiyle bol bol sohbet etti.

“O KADAR ETİKETLENMEYE GÖRMEN LAZIMDI”

“Beni görmek istediğini görünce ben de gidip Adnan’ı görmeliyim” diyen Enes Batur’a küçük takipçisinin “O kadar etiketlenmeye görmen lazımdı”şeklindeki esprisi ortamı neşelendirdi.

“Ben seni mutlu ediyorum ama sen de beni mutlu ettin” diyen Batur, takipçisinin ilgisinden dolayı ona teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

“AMERİKA’YA GİDELİM”

“İlk oyun videolarını gördüm, oyunları iyi oynuyordun. Görünce hemen abone oldum. Ben abone olduğumda 2-3 milyon abonen vardı. Şimdi 9 milyon oldu” diye konuşan Adnan’a birlikte başka videolar çekmeyi teklif etti. İstanbul’u görmek isteyen Adnan’a “boşver Amerika’ya gidelim” diye takılan Enes Batur, “İstanbul’dan sonra bir yer daha söyle oraya da birlikte gidelim” deyince Adnan’dan İtalya cevabı geldi.

İşte, Enes Batur’un lösemi tedavisi gören sempatik küçük takipçisi Adnan’a hastanede yaptığı ziyaret sırasında çekilen videosundan özel anlar:

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu