Dijital Platformlar

Tatlı İntikam 16. bölüm fragmanı Turgut Bey ölüyor mu?

Tatlı İntikam 15. bölümü yayınlanan son bölümüyle milyonları ekrana kilitledi. Senaryonun güçlülüğü ve seyirciyi daima yüksekte tutmasıyla diğer yaz dizileri arasından sıyrılmayı başaran Tatlı İntikam dizisinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüzgar, dedesi ölüm döşeğinde iken Sinan ve Pelin ile yüzleşiyor. Rüzgar, Pelin’i neden suçluyor?

Turgut Bey’in, Sinan ve Pelin’i öpüşürken görmesi ve akabinde kalp krizi geçirmesi, yeni heyecanlara ve kaoslara davetiye çıkarmıştır. Hastanede ölüm kalım savaşı veren Rüzgar’ın dedesi Turgut Bey, yaşayacak mı, yaşamayacak mı? sorusunun cevabını da Tatlı İntikam seyircileri ancak 16. bölümde izleyerek görecek. Yani bir hafta daha beklemek gerekiyor. Fragmanda yer alan bilgiler ise; Rüzgar’ın ateşinin Sinan’ı da Pelin’i de yakacak kadar harlanmış olması.

Destekten TR

Sinan artık Pelin’in daha fazla üzülmesine dayanamayacaktır. Az kalsın sevgilisini kaybedecek olan Sinan; Rüzgar’ın karşısına çıkar ve sözlerine dikkat etmesi gerektiği noktasında onu uyarır. Sinan sevdiği kadının bu duruma düşmesinin ardından onun yanında duruyor ve Rüzgar’ı sözlerine dikkat etmesi konusunda sert bir dille ikaz ediyor. Bu noktadan sonra Pelin ve Sinan nasıl bir yol izleyecek. Aşkları ortaya çıkan ve artık kimseden saklanmaları gerekmeyen Pelin ve Sinan’a kimler destek olacak? Tatlı İntikam 16. bölümüyle görünen o ki; izleyiciyi yine ekran başına kilitlemeye kararlı.

Destekten TR

Destekten TR

Tatlı İntikam 15. bölüm (son bölümde) neler yaşandı? 

Tatlı İntikam 15. Bölümü soluksuz izlendi. Rüzgar ile sözde bir evlilik yaşayan ve Rüzgar’ın dedesinin işe müdahil olması Pelin ve Sinan aşkını çıkmaza sokuyor. Sinan, her ne pahasına olursa olsun Pelin’den vazgeçemeyeceğini anlar. Pelin’i havaalanına gitmek üzere iken yolda durdurur ancak hayatın gerçekleri sevginin önünde bir set olarak durmaktadır. Pelin elveda dediği sevgilisinden vazgeçemeyeceğini anlayınca hava alanı yolunda yapayalnız bıraktığı Sinan’a sonra pişman olup geri döner.

Pelin sevgilisinin -sahte de olsa- bir karısı olduğunu kabul etmek zorunda kalmıştır. Ancak Sinan’dan ayrı kalmayı göze alamaz ve Paris yolundan geri döner. Fakat asıl sorun şimdi başlamıştır ve Rüzgar’ın dedesi öğrendiğinde işler daha da karmaşıklaşacaktır. Üstelik Pelin; hasta ve yaşlı olan Turgut Bey’in üzülmemesi için bu oyunun sürdürülmesini Sinan’a söylediği halde. Pelin, Sinan’a “Senin Rüzgar’a bir borcun var, bu ikimiz için de fırsat ödeyeceğiz ve bitireceğiz bu borcu” der. Ancak işler hiç de öyle umulduğu gitmez. Turgut Bey’in, Sinan ve Pelin’i dudak dudağa görmesinin ardından kalp krizi geçirmesinin faturası 16. bölümde Pelin’e kesilecektir.

TATLI İNTİKAM 15. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tatlı İntikam Reyting Savaşının 9 Temmuz Şampiyonu Oldu!

9 Temmuz reyting sonuçlarına göre; Tatlı İntikam Total grubunda en çok izlenerek birinci sıraya yerleşti. Totalde 3.52 reyting ve 14.76 share alan ve AB grubunda ise birinci sırayı parselleyen Tatlı İntikam dizisi AB grubunda 3.23 reyting alırken, 17.05 share alarak günü şampiyon kapattı. Total grubunda ikinci sırada Çarkıfelek, üçüncü sırada Daha Hızlı Daha Öfkeli isimli yabancı film, dördüncü sırada ise Show Ana Haber yer aldı.

Tatlı İntikam Hikaye ve Künye

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

Yapım : D Yapım
Yapımcı : Ayşe E. Durmaz
Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy
Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal
Yönetmen : Barış Erçetin
Senaryo : Pınar Ordu, İlker Arslan
Görüntü Yönetmeni : Barış Işık
Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak
Jenerik Müziği : Güliz Ayla
Müzik : Alp Yenier
Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Büşra Develi (Rüzgar), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR