Televizyon

Tatlı İntikam dizilerin tozunu attırdı, 27 Mart reyting oranları

Kanal D’nin yeni dizisi Tatlı İntikam daha yayınlanan ilk bölümü ile reyting sıralamasında tüm dizileri gerisinde bıraktı. Reyting oranlarında diziler arasında birinci olup Totalde de 2.liğe yerleşen Tatlı İntikam dizisi şimdiden seyircisinin gönlüne taht kurmayı başardı.

Tatlı İntikam dizisi AB grubunda reytinglerde 5,15’lik bir pay alarak totalde 2. sıraya yerleşti. 27 Mart Cumartesi günü yapılan reyting ölçümlerinde birinciliği ise 7,86’lık oranla Survivor yine kimseye kaptırmadı. Tatlı İntikam dizisinin hemen ardından gelen Show Ana Haber 5,09’luk bir orana sahip. Diziler arasında ikinci olan ise ATV’nin sevilen dizisi Kertenkele totalde ancak 5. sırada ve 4,33’lük bir izlenme oranına sahip oldu.

27 Mart 2016 Reyting Oranları

reyting 2

 

Tatlı İntikam dizisinde çirkin kurbağanın bir prense dönüştüğünün hikayesi özellikle genç kızlar tarafından çok sevildi. Hem bir aile dizisi hem de gençlik aşkını anlatan Tatlı İntikam eğer bu başarısını sürdürmek istiyorsa kuşkusuz başarılı yapım, yönetim ve oyuncu kadrosunun yanısıra senaryosunun bu dinamizmini de korumak ve daha da yukarılara taşımak durumunda.

Başrol oyuncuları isimsiz ama kuşkusuz kısa sürede büyük ün sahibi olacaklar. Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan)’ın ileride filizlenecek büyük aşkının kokusu şimdiden alınıyor ancak bu aşk ne zaman doğar ve ne zaman gelişir, aşkın yeşermesinde kahramanların etrafında neler döner hepsi merak konusu.

Tatlı İntikam Hikaye ve Künye
Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Yönetmen : Barış Erçetin

Senaryo : Pınar Ordu, İlker Arslan

Görüntü Yönetmeni : Barış Işık

Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak

Jenerik Müziği : Güliz Ayla

Müzik : Alp Yenier

Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Can Nergis (Tolga), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu