Yerli Dizi

Tatlı İntikam için yapılan final dedikoduları gerçek oldu

Kanal D’nin yaz sezonunda başlayan ve ilk haftalarda aldığı yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çeken dizisi Tatlı İntikam için final söylentileri gerçeğe dönüştü. Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın başrolleri paylaştığı dizinin final yapacağı konuşuluyor.

Yaklaşık bir aydır final yapacağı konuşulan ve son haftalarda yayın saati değişenTatlı İntikam, reytinglere daha fazla direnemedi.  Altınsoylar adlı yeni başlayacak dizi dolayısıyla  saati değişen Tatlı İntikam’dan final haberi geldi.

Tatlı İntikam,  12 Kasım Cumartesi yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda edecek. Dizinin hayranları sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla hayal kırıklıklarını dile getirdiler.

D Yapım’ın yapımcılığında çekilen dizinin senaryosunu Pınar Ordu ve İlker Arslan yazıyordu. Barış Erçetin ise yönetmen koltuğunda oturuyordu.

Tatlı İntikam’ın 5 Kasım Cumartesi akşamı yayınlandığı son bölüm Total’de 15. AB’de ise 14. sırada yer alabilmişti.

Altınsoylar’ın başlamasıyla üvey evlat muamelesi gören Tatlı İntikam’ın reytingleri dizinin devamı için yeterli görülmüyor.

Cumartesi akşamı Tatlı İntikam’ın saatinde yani PT1’de başlayan Altınsoyla dizisi ise ilk sınavında Total’de 7. AB’de ise 6. olabildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu