Magazin

Taze gelin Pınar Dilek, kocası mega star Tarkan’ı anlattı

Şu sıralar Harbiye Açıkhava konserleri ile milyonların izlediği Tarkan’ı taze gelin Pınar Dilek anlattı. Megastar nasıl bir koca oldu? Tarkan’ın ev hallerini merak ediyorsanız bu haber tam size göre… Önceki gece eşininHarbiye Açıkhava’daki konserini izleyen Pınar Dilek, bir eş olarak Tarkan’ı anlattı ve mega starın hiç bilmediğimiz yönlerini paylaştı. Tarkan meğerse evde de çok doğal ve ince düşünceliymiş, çok da mütevazıymış.

Pınar Dilek bir yandan eşini izlerken bir yandan da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Konser öncesinde kendisine yöneltilen ve “Tarkan bir hayranı ile evlendi” türündeki haberlere nasıl baktığının sorulması üzerine Dilek; “Yazıldığı gibi değil. Büyük bir aşkın sonucunda, uzun süren bir birlikteliğin ardından evlendik. O geçen süreci size anlatamam. Çok özel şeyler. Şu an konserin heyecanı var üzerimde. Kameraların ışıklarına daha alışamadım. Evlenmeden önce de onu izlerken çok heyecanlanıyordum. Evlendikten sonra da heyecanım hiç bitmedi. Duygular hep aynı.” diyerek söze başlayan Pınar Dilek sözlerini “Bizim evliliğimiz sürpriz değildi. Beş yıldır birlikteyiz. Büyük bir aşkın sonucunda uzun süren bir birlikteliğin ardından evlendik.” şeklinde sürdürdü.

Dilek; “Evdeki Tarkan nasıl?” sorusuna da “Çok normal, çok doğal, çok mütevazı, çok ince düşünceli. Dışarıda nasılsa ev içinde de aynı Tarkan.” cevabını verdi.

Aşk şarkılarını gizledi

Muhabirin eşinizle aranızda özel bir şarkınız var mı sorusunu yanıtlamak istemeyen Pınar Dilek, “Var ama söylemem” yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu