Medya

Tecrübeli gazeteci Akit TV’ye transfer oldu

Deneyimli gazeteci Akit TV’ye transfer oldu. Meslek hayatında 22 yılı geride bırakan usta gazeteci Adnan Sular, bir süredir ara verdiği haberciliğe geri döndü. AKİT TV “Editör Masası”na transfer olan Adnan Sular, son olarak Show TV’de Zahide Yetiş’le programının İstihbarat Şefliğini üstlenmişti.

Geçtiğimiz yıl 15 yıl çalıştığı İHA’dan ayrılan ve ardından SHOW TV Zahide Yetiş’le programına geçiş yapan Adnan Sular, yeniden habere dönüş kararı ile birlikte AKİT TV’ye transfer oldu. Gündemi sarsan skandal haberleriyle adından sıkça söz ettiren Sular´ın AKİT TV’deki başarısına kesin gözüyle bakılıyor.

blank

Meslek hayatına 1995 yılında Antalya´da başlayan Adnan Sular, birçok yerel ve ulusal kanalda çalıştı. İhlas Haber Ajansı´nda 15 yıl muhabirlik, editörlük ve gece editörlüğü yapan Sular, İHA istihbaratının bel kemiği olarak biliniyordu.

Gerek İstanbul Emniyet Müdürlüğü´nde, gerekse de sahada aktif görevlerde bulunan Adnan Sular, son dakika haberleri ve özel görüntüleriyle gündem oluşturan bir gazeteci.

Son yıllarda dikkat çeken haberleri şöyle; ‘Paralel Yapının Belgesi Deşifre Oldu´, ‘HSYK Seçimleri Öncesinde Lüks Yatta Gizli Toplantı´, ‘Lüks Yattaki Sahte Nikaha Polis Baskını´, ‘Rusya´da Rehin Tutulan İşadamlarının Yardım Çığlığı´, ‘HDP´ye Destek Vermeyen Kürt Yazara Silahlı Saldırı´, ‘SP´li Kamalak´ın Korumalarından İmama Dayak´, ‘Avcılar´da Rüşvet Zabıtalara Suçüstü Baskın´ ve ‘Avcılar´da Usulsüz İhale ve Yolsuzluk İddiası´ gibi birçok skandalı ortaya çıkardı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu