Yerli Dizi

Tecrübeli oyuncu, Acun Ilıcalı’nın Sihirli Annem dizisini yeniden çekme sebebine isyan etti

Sihirli Annem dizisinin eski kadrosunda Perihan rolünü oynayan usta oyuncu Gül Onat, Acun Ilıcalı’nın sevilen dizinin yeniden çekilme sebebine isyan etti.

Sihirli Annem’in yeniden çekileceği haberleri gündemden düşmüyor. Yeni kadro ile dizinin çekimlerine başlanırken Sihirli Annem’in eski kadrosundaki oyunculardan da çeşitli açıklamalar geliyor.

Son olarak Sihirli Annem dizisinin eski kadrosunda Perihan rolüne hayat veren usta oyuncu Gül Onat, Acun Ilıcalı’nın diziyi kızı Melisa izliyor diye yeniden çektirmesine sitem etti.

Onat paylaşımında şunları söyledi: “’Acun Ilıcalı’nın bir röportajını izledim. Sihirli Annem dizisini, kızı tekrarlarını izliyor diye, yeniden çekmeye karar vermiş. O dizi fenomen bir dizidir. Çocuğum seviyor diye değil çok başarılı bir dizi olduğu için yeniden çekme karar aldım demesini isterdim. Diziyle bir alakam olmamasına rağmen benim çok gücüme gitti. Dostlarla paylaşmak istedim.’’

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu