Medya

Yayını kesilen Tele 1 kanalı yeniden yayında

Uydudan yayın yapan Tele 1 kanalının yayınları bir süredir izlenemiyor. Tele1 TV Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, yayını kesilen Tele 1 kanalıyla ilgili açıklama yaptı. Yanardağ, frekans ücretini zamanında ödeyemedikleri için Doğan Grubu’nun kanalın uydu yayınını kestiğini duyurdu.

TELE 1 EKONOMİK SORUN YAŞIYOR

Yaklaşık bir yıldır yayın hayatı devam eden Tele1 TV ekonomik açıdan zor günler geçiriyor. Merdan Yanardağ, Doğan Grubu frekans ücreti geciktiği için kanalın uydu yayınını kestiğini Twitter hesabından duyurdu.

Merdan Yanardağ, şu açıklamayı yaptı: “Dostlarımıza duyuru; Frekans ücretini iki aydır ödeyemediğimiz için Doğan Grubu TELE 1’in uydu yayınlarını kesti.Sorunu çözmeye çalışıyoruz.Doğan Grubu, bütün ısrarlarımıza karşın bize ödeme için yeni bir süre vermedi. Üzgünüz.İzleyicilerimize bu nedenle destek çağrısı yapıyorduk.”

TELE1 YAYINI YENİDEN BAŞLADI

Yayını kesilen Tele1 kanalı yeniden faaliyete geçtiği öğrenildi. Kanalı genel yayın yönetmeni Merdan Yanardağ, bu kez yayınlarının yeniden başladığını duyurdu.

Yanardağ; “TELE 1 yayınları yeniden başladı. Uydu, D-Smart ve Digiturk-Türksat paketinden yeniden yayındayız. Bu halk büyük desteğiyle oldu.Teşekkürler” diye yazdı.

Yanardağ, Doğan Grubu’na uydu için ödeme yapılıp yapılmadığı konusunda ise bilgi vermedi.

blank

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu