Medya

TELE1 kanalında flaş Enver Aysever gelişmesi…

TELE 1 kanalında gazeteci Enver Aysever ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.Aysever’in ‘Gündeme Not’ ve ‘Ayrıntılar’ adlı programları ay sonu itibarıyla yayından kaldırıldı.

Tele1’de hafta içi her gün 11.00-13.00 arasında ‘Gündeme Not’ ve her salı saat 21.00’de ‘Ayrıntılar’ programlarıyla ekrana gelen Enver Aysever, programlarına son verdiğini bildirdi.

 

Gazeteci Enver Aysever, TELE1 ile yollarını ayırdı.Sosyal medyadan bir paylaşım yapan Aysever, kanala ve sahibi Merdan Yanardağ’a teşekkür etti.

“Sevgili Merdan Yanardağ’a teşekkür ederim”

Aysever, “Değerli kamuoyuna; Bugüne dek büyük emek ve memnuniyetle yaptığım Gündeme Not ve Ayrıntılar programlarına karşılıklı kararımızla son verdik. Ülkenin soluk borusu TELE1’e destek vermeye devam edin. Sevgili Merdan Yanardağ’a teşekkür ederim. Belki bir gün yine buluşuruz.” ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nu Eleştirmişti

Aysever, en son Kılıçdaroğlu’nun başörtüsüne yasal güvence çıkışından sonra CHP liderini kıyasıya eleştirmişti.

Kanala 3 günlük yayın durdurma cezası

TELE1, 3 gün yayın durdurma cezasını da Enver Aysever’in programı nedeniyle almıştı.

Aysever’in konuk ettiği Türkiye İşçi Partisi (TİP) Milletvekili Sera Kadığil’in, Diyanet ile ilgili sözleri kanala 3 günlük RTÜK cezası getirmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu