Telefonu Açıp Başvurması 1 Dakika Sürüyor! Kredi Kartı Olan Herkese 2 Bin Lira Verilecek

Eylül ayı banka kampanyalarına bir yenisi eklendi! Akbank, müşterilerine 2 bin liraya varan chip-para ödemesi yapacağını duyurdu.

Sonbaharın ilk ayı Eylül’e giriş yaparken, bankalardan birer birer çeşitli kampanyalar duyurulmaya başladı. Akbank, kredi kartı kullananlar için yeni bir chip-para kampanyası başlattığını açıkladı. Açıklamalarında 2 bin liraya kadar chip-para kazanma imkanı sunulacağını vurgulayan banka, detayları da aktardı.

Akbank’tan gelen yeni bir açıklamada 2 bin lira chip-para hediye edileceği öğrenildi. Duyuru kapsamında Akbank, şartları sağlayan tüm kredi kartı kullanıcılarının kampanyaya katılabileceğini açıkladı. Peki, Akbank 2 bin lira chip-para kampanyasının şartları neler? Kimler katılabilir? Chip-paralar ne zaman yüklenecek?

Akbank Eylül Ayı Chip-para Kampanyası

Müşterilerine çeşitli kampanyalar sunmaya devam eden Akbank, emekli promosyonunun yanı sıra bu sefer de kredi kartı kullanıcılarını hedef aldı. Emekliye 10 bin lira promosyon veren banka, kredi kartı kullanan tüm müşterilerini sevindirecek bir müjde verdi.

Düşük faizli krediler ya da emeklilik avantajları ile öne çıkan banka, Axess kredi kartı kullananlara müjdeyi duyurdu. 30 Eylül tarihine kadar başvuruda bulunan Axess kart sahipleri, kampanyaya katılabilecek. Bu kapsamda kampanya sonunda harcamalara karşılık chip-para yüklenecek.

Siz Harcayın Akbank Chip-para Yatırsın

30 Eylül 2023 tarihine kadar başvuruların devam edeceği kampanyada, Axess kart ile alışveriş yapılması gerekiyor. Axess kartlar ile market, giyim, elektronik vs gibi alışverişlerde, 1500 lira harcama yapanın hesabına 250 lira chip-para yüklenecek. Böylelikle de toplamda 2000 lira chip-para elde etme imkanı sunulacak.

Akbank 2000 Lira Chip-para Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Akbank’ın Axess kartı olanlara sunduğu bu kampanyaya katılmak için, SMS ile başvuru yapmak yeterli olacaktır. Büyük harflerle “ODUL” yazıp 4566’ya SMS gönderelen kampanyaya başvurmuş olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir