Televizyon

Temizlik Benim İşim’in final tarihi belli oldu… Yapımcısı tarih verdi

Fox TV ekranlarında Kadir Ezildi’nin sunumuyla hafta içi her gün yayınlanan Temizlik Benim İşim programının final yapacağı tarih belli oldu. Talya Prodüksiyon’nun yapımcılığında çekilen program bu sezon 5 Haziran’da son kez Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Temizlik Benim İşim’in yapımcısı Dilek Dağcıoğlu, programın bu sezon final yapacağı tarihi sosyal medya hesabından açıkladı. Buna göre yarışma 5 Haziran’da final yapacak.

Kadir Ezildi ve yarışmacıların canhıraş bir biçimde en zorlu görünen evleri temizlemeye çalıştıkları program özellikle kadın izleyicilerin gündüz kuşağında ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Konuyla ilgili yapılan paylaşımda yeni sezona ilişkin bilgi verilmemesi ise dikkatlerden kaçmadı. Kadir Ezildi’nin sunumuyla Fox TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim’in yeni sezonda da aynı kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu