Televizyon

Temizlik Benim İşim’in sunucusu Kadir Ezildi’nin estetik itirafı çok konuşulacak!

Fox TV ekranlarının sevilen programı Temizlik Benim İşim’in sunucusu Kadir Ezildi’den estetik itirafı…Programın dış sesi ile ilginç bir diyalog yaşayan Ezildi, nefes alma sorunu yaşadığı için operasyon geçirdiğini operasyon sırasında burnuna düzeltme yaptırdığını söyledi.

Hafta içi her gün 14.00’te Fox TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim’in sevilen ismi Kadir Ezildi, burun estetiği yaptırdığı itirafında bulundu.

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarıştığı programda, yarışmacılar bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizliyorlar.

Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi oluyor. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi oluyor.

İşte, Kadir Ezildi’nin çok konuşulacak estetik itirafı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu