MagazinReklam

Teoman hangi markanın reklam yüzü oldu?

Ünlü yorumcu Teoman, önemli bir jean markasının reklamında oynayacak. Teoman, erkek modasının önemli bir markasının reklam filminde oynamayı kabul etti.  Koton, Yırtık Jean reklam kampanyası için Teoman ile anlaştı. “Şimdi Moda Paramparça” sloganıyla yürütülecek kampanya yeni sezon erkek modasını Teoman’ın tarzıyla yansıtıyor.

TEOMAN GİYİM TARZIYLA DA DİKKAT ÇEKİYOR

Moda trendlerine yırtık jean ile yeni bir halka ekleyen Koton, yeni reklam kampanyası için Türk Rock Müziği’nin efsane ismi Teoman ile el sıkıştı. Müzisyen kimliği kadar kendine özgü giyim stiliyle de dikkat çeken Teoman, yırtık jean koleksiyonu için yürütülecek reklam çalışmalarında Koton’un yüzü olacak.

Ünlü müzisyenin, popüler şarkısı Paramparça’yı yeniden yorumladığı reklam filminin moda tutkunları kadar Teoman hayranlarının da ilgisini çekmesi bekleniyor. Yırtık jean koleksiyonu ile özgün bir kategori daha oluşturan Koton, Teoman ile birlikte farklı yaş gruplarından ve çevrelerden tüketicilere ulaşmayı hedefliyor. Kampanyayı “Şimdi Moda Paramparça” sloganıyla hayata geçiren Koton, yırtık jean ile başlayarak, erkek tüketicilerin de ilgi odağı olacak koleksiyonlarla, erkek modasında fark yaratacak bir yaklaşım benimsiyor.

TEOMAN: BEN JEAN SEVERİM

Reklam kampanyası hakkında konuşan Teoman, “Ben jean seven ve her zaman giyen biriyim. Jean gömlek ve pantolonların gardırobumda daima önemli bir yeri oldu. Bu anlaşma öncesinde de Koton’dan bu tarz ürünler için alışveriş yapıyordum. Bu açıdan uyumlu bir birliktelik olduğunu düşünüyorum. Kendi stilime uyan bir marka ve ürün kategorisiyle, kendi yaşam tarzımı yansıtan bir reklam filmi çektik. İzleyenlerin de beğeneceğini umuyorum” dedi.

TEOMAN REKLAM FİLMİ MERAK EDİLİYOR

Koton Yönetim Kurulu Üyesi ve Eş Başkanı Gülden Yılmaz “Bu koleksiyonun erkek müşterilerimizden de yoğun ilgi göreceğini düşünüyoruz. Önümüzdeki dönemde erkeklerin de ilk moda durağı olmak istiyoruz. Teoman’ın da bu stratejiye çok iyi hizmet edecek bir değer olduğunu düşünüyoruz. Koton ve Teoman markaları birbiriyle çok iyi uyum sağladı ve ortaya bizi oldukça heyecanlandıran, çok konuşulacağına inandığımız bir iş çıktı.” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu