Televizyon

Televizyon ve Sinema Filmi Yapımcıları Meslek Birliği (TESİYAP)’nin başkanlık seçiminin sonucu belli oldu

TİMS, TIMS&B Productions ve TAFF Pictures’ın Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde izlenen dizilerin altında yapımcı olarak imzası bulunan Timur Savcı, yeniden Televizyon ve Sinema Filmi Yapımcıları Meslek Birliği Başkanı (TESİYAP) seçildi.

Türkiye’nin önde gelen sinema ve dizi film yapımcılarının üyesi olduğu Televizyon ve Sinema Filmi Yapımcıları Meslek Birliği Başkanı (TESİYAP), Olağan ve Olağanüstü Genel Kurul Toplantılarını 25 Mayıs 2022 tarihinde yaptı. Genel Kurullara katılım oldukça yüksekti. Timur Savcı, TESİYAP’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’na oy birliği ile yeniden seçildi.

Genel Kurul’da TESİYAP üyeleri, sinema ve dizi film yapımcıları adına her türlü özel veya kamusal platformda TESİYAP Yönetim Kurulu’na tam temsil yetkisi verdi. Genel Kurul’da zorunlu organlara iki yıl boyunca geçerli olmak üzere asil ve yedek üye seçimi yapıldı. Bunun sonucunda TESİYAP Yönetim Kurulu’na; Timur Savcı (Başkan), Şükrü Avşar, Fatih Aksoy, Kerem Çatay, Burak Sağyaşar oy birliği ile seçildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu