Spor

TFF’nin önünde ceket yakan gazeteci Göktuğhan Argın’la ilgili flaş gelişme

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), açıkladığı harcama limitlerinin ardından özellikle de Fenerbahçe’ye getirilen transfer harcamasına limit getirme kararı yoğun eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Spor medyasının tanınmış ismi Göktuğhan Argın, TFF binası önünde Nihat Özdemir’i protesto etmek için ceketini yaktı. Argın’ın yaptığı eylem nedeniyle gözaltına alındığı haber veriliyor. Argın’dan az önce dikkat çeken açıklama geldi.

Gözaltına alınan Göktuğhan Argın, az önce sosyal medya Twitter hesabından yaptığı açıklamada serbest kaldığını duyurdu. Argın açıklamasında pişman olmadığını belirterek şu ifadelere yer verdi:

“4 saatin sonunda serbest kaldım. Toplantı – gösteri kanununa muhalefet ve mala zarar verme ile suçlanıyorum. Anlık gelişen bir biçimde kişisel protesto hakkımı kullandım. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan olmadım. Pişman değilim.”

Göktuğhan Argın, A Spor canlı yayınında sunucu Setenay Cankat ile tartışmıştı ve bu olay medya camiasında uzun süre konuşulmuştu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu