Medya

TGRT Ana Haber Spikeri Ekrem Açıkel korkuttu

TGRT Haber Ana Haber Spikeri Ekrem Açıkel'in kalp krizi geçirmesi nedeniyle ekranlarda olmadığı öğrenildi.

TGRT Haber’in Ana Haber Spikeri Ekrem Açıkel kalp krizi geçirdi. Açıkel’in geçtiğimiz perşembe günü kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Açıkel, birkaç gündür ekranlarda yer almıyordu. Açıkel’le ilgili açıklama TGRT Haber’de onun yokluğunda bu görevi yapan Alper Altun’dan geldi.

HAFTAYA YENİDEN GÖREVİNE DÖNECEK

Altun, konuyla ilgili açıklamasında, ““Ekrem Açıkel. TGRT Haber’ in Ana Haber Spikeri. Her gün bu ekrandan size gün içinde yaşanan gelişmeleri aktaran usta bir haberci. Siz haberleri ondan almaya alıştınız. Her akşam evinize misafir ettiniz. Dikkatinizi çekmiştir. Birkaç gündür ekranda yok. Çünkü bu sefer o haber oldu. Geçtiğimiz perşembe günü kalp krizi geçirdi. Çok şükür ki tedavisi başarıyla devam ediyor” dedi.

Açıkel ise TGRT Haber ekranlarında kendi ile ilgili yayınlanan haberde 2 gün daha hastanede kalacağını ve haftaya yeniden ekran önündeki görevine geri döneceğini söyledi.

MUHABİRLİKTEN HABER SPİKERLİĞİNE

Meslek hayatına 1995 yılında İhlas Haber Ajansında başlayan Ekrem Açıkel, bir dönem Kanal D kadrosunda yer aldıktan sonra yuvasına geri dönüp grup içinde bugüne kadar farklı pozisyonlarda görev aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu