Spor

TGRT Haber’deki programa Cem Küçük’ün yerine hangi isim geldi?

Geçmiş yıllarda Şampiyonlar Ligi’ndeki maç anlatımlarıyla akıllara kazınan usta isim, TGRT Haber’e geri döndüğünü duyurdu.

Şampiyonlar Ligi’yle akıllara kazınan ve kulaklara aşina olan usta spiker Sabri Ugan TGRT Haber’e geri döndü. Müjdeli haberi, sosyal medya hesabından attığı, “Merhaba… Ekrana bıraktığım yerden devam ediyorum” tweetiyle duyuran Ugan, programda Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük’ün yerine geldi.

Programın yorumcularından ve Beşiktaş Kongre Üyesi Bülent Uslu da Sabri Ugan’ın gelişi ile ilgili bir paylaşımda bulundu ve “Efsane geri döndü. Sabri Ugan abim hoş geldin” ifadelerini kullandı.

KANAL 6’DA DİKKATLERİ ÇEKMİŞTİ

1994-1996 tarihinde Kanal 6 televizyonunda çalışmaya başlamış olan deneyimli sunucu ve spiker, 1996 tarihinde ise Star TV kanalında çalışmaya başlamış ve çok sayıda lig maçının anlatımını gerçekleştirmiştir. Star TV ile beraber kariyerinde zirveye ulaşmış olan isim uzun süre Star TV bünyesinde görev almıştır.

En son TGRT Haber ve Radyospor’da bulunan deneyimli isim, yeniden kanala geri döndü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu