Yerli Dizi

The Protector-Hakan: Muhafız dizisi gün sayıyor

The Protector (Hakan: Muhafız) dizisinin ilk bölüm yayın tarihi belli oldu. Türk izleyicisinin merakla beklediği dizi Netflix platformundan dünya ile aynı anda izlenebilecek. Dizi, Türkiye saati ile 11.00’de, yayında olacak. Yaklaşık 45 dakika sürecek olan dizi, 10 bölümden oluşuyor.

İDDİALI KADROSUYLA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Fantastik drama dizisi sevenlerin heyecanla beklediği dizinin kadrosunda iddialı isimler yer alıyor. Dizinin kadrosunda; Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor.

THE PROTECTOR (HAKAN: MUHAFIZ) KONUSU?

Dizi, sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olmasını konu ediniyor.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalıçarşı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünyanın beklediğini fark ediyor.

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu