Televizyon

The Resident 4. Sezonuyla geliyor

Bir grup doktorun karşılaştığı vakaları izleyicilerle buluşturan The Resident, 4. sezonuyla Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile 27 Ocak Çarşamba saat 21.30’ta FX ekranlarında..

Chastain Memorial Hastanesi’nde hastaları için savaşan doktorların aynı zamanda günlük hayatta karşılaştıkları kişisel zorluklara da değinen dizinin senaristliğini Amy Holden Jones, Hayley Schore ve Roshan Sethi üstleniyor. Dizinin başrolünde ise Matt Czuchry, Bruce Greenwood, Emily VanCamp, Manish Dayal ve Shaunette Wilson yer alıyor.

“The Resident” 4. sezonuyla Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile 27 Ocak Çarşamba saat 21.30’ta FX ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki adresi FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ veVodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu